Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje súlyproblémákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje súlyproblémákkal küzdök megint,kb 4 évig tudtam tartani, de most megint szenvedek vele az elmúlt egy évben. Párom ma tohonya nagy állatnak hívott,ami nagyon rosszul esett😥 végleg megromlott a kapcsolatunk?😥

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon próbálok lefogyni, sokat sportolok és diétázok,de nem indul meg a fogyás😥
aug. 1. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10

Gondolom nincsen hová menni ,nem tudja a gyerekeket egyedül eltartani, na meg a teljes érzelmi függés egy olyan embertől, aki undorítónak találja már.

aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...sajnálom, hogy ezt bárkinek is el kell viselnie.


A kérdésedre a válasz: Igen végleg.

Aki ilyet tud mondani a feleségének annak az érzelmei már sehol nincsenek, ami pedig még rosszabb, hogy semmi tisztelet sem maradt benne feléd.


Tudom, hogy ezt nagyon könnyű mondani, nem is ismerjük a körülményeidet. De ha nem akarsz így élni hátralevő életedben, válj el. Ennél még az egyedüllét is jobb, minthogy megalázzanak az otthonodban.

aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
2# vagyok, itt sok kommentet láttam, hogy kidobni, de szerintem ne hallgass rájuk,ha szereted próbáld meg segítségével fogyózni. Ilyen jellegű beszólások előfordulnak, de a legjobbana sikereddel tudod meglepni.
aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, normális ember szájából ilyen mondatok rohadtul nem hangzanak el…nem fordulhatna elő és senkinek nem kell ezt elviselnie.
aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Párom ma tohonya nagy állatnak hívott... végleg megromlott a kapcsolatunk?"

Igen. Ennek már annyi.

aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ha diéta és edzés mellett 1 éve nem sikerül fogyni, akkor már réges régen el kellett volna menned orvoshoz. ha valami hormonális probléma van, akkor nem is fog sikerülni. vagy pedig nem tartod be a diétát vagy valami hiba biztos van


a párod meg egy paraszt

aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos vannak hormonális problémáim, egy nőgyógyász elkezelte a pcosem, és azóta van ez az állapot, sajnos későn eszméltem rá,hogy az a vonal,amin elindultunk, nem szolgálja az egészségem. 169 cm vagyok és 66 kg, néha felmegy 68 kg-ig. 62 kg voltam mielőtt elmentem ehhez az orvoshoz, és elkezdtem az új kezelést. Igen, sajnos egyedül nagyon nehéz lenne a gyerekünket nevelni,utcára kerülnék a mai gazdasági helyzet mellett.Próbálok mihamarabb össze gyűjteni annyi pénzt hogy el tudjunk költözni. Sajnos nagyon kihasználja hogy a háznak amiben élünk,ő a tulajdonosa.
aug. 5. 11:25
 18/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sajnos nagyon szeretek enni, az evés az életem 😥
aug. 5. 11:31
 19/19 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

basszus ne viccelj... én 163cm vagyok és 90 kg... igaz nemsokára szülök :D

de a terhesség előtt is 80 kg-ra tudtam csak visszafogyni (előző terhesség után). szerettem volna még 10 kg-t leadni de előbb jött a tesó és persze nem bánjuk, majd utána lefogyok, ahogy tudok 2 kicsi gyerek mellett :)

nekem mondjuk az ideális súlyom 70 kg, hiába tűnik soknak a magasságomhoz, de 60-65 kg-san rendesen csontsovány vagyok. nem tűnök mondjuk annyi kg-nak amennyi vagyok, szóval nyilván számít a súly eloszlása is

úgyhogy nekem így leírva a te súlyod nagyon messze van a "tohonya nagy állathoz" szimplán bántani akart a párod

aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!