Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy gyorsan rövidrezárható a kérdésem, de mégis annyira kattog az agyamban a téma, hogy idekaparom.

Férfi vagyok. Soha nem voltam nővel. Másfél éve vagyok kapcsolatban egy férfivel, akit nagyon szeretek. Előtte is csak a saját nememmel voltam.

Viszont mindig tudtam, hogy bi vagyok. Ugyanolyan kíváncsi vagyok nőkre, ugyanúgy felkeltik a figyelmem, ugyanolyan érdekesek tudnak lenni.

Egyszerűen mindig máshogy jött ki a lépés, vagy hang voltam belemenni ebbe-abba, fiúkkal viszont egyszerűbb volt, jött minden magától.


Azonban mostanában egy ideje nagyon motoszkál a fejemben a női nem iránti kíváncsiság. Mindennel kapcsolatban.

Egyáltalán nem érzem romlottnak a kapcsolatom, és emiatt nem is vetnék neki véget.

De annyira mozog a fejemben az egész egy ideje, hogy már nem tudom mit kezdjek.


Mások, esetleg akik biszexuálisok, hogy kezelték ezt? Vagy hogyan kezelik?

Ha az elnyomás szóra gondolok, egyszerűen nem esik jól.


A párommal nem beszéltem erről. Tudom, hogy aggasztaná a téma.



júl. 26. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hasonló félelmei az életben, félünk, hogy kihagyunk valamit, amit talán fontos lenne megtapasztalni, de nem tudhatjuk, hogy valóban érdemes-e félni ettől. Azt gondold át, hogy ennek a tapasztalatnak a hiánya fontosabb-e a párodnál. Ha az, akkor beszélned kell vele. Egy életre lekötni magad valaki mellett, aki miatt örökre hiányérzeted lesz, megmérgezheti az egész kapcsolatot. Talán megértő lesz és ajánl neked alternatívát. Ha ő is bi, esetleg egy hármast vagy hasonló megoldást.
júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő abszolút meleg. Hármasra sráccal sem tudtam rábeszélni, ezért is tudom, hogy aggasztaná.
júl. 26. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakítasz vele, megcsalod, megbeszéled vele, avagy elnyomod magadban. Én a harmadikat választanám, mert így van esély megélni amire vágysz, egyenes ember maradsz és nem őröl fel az egész.
júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben nem tudom milyen megoldást szeretnél. Beszéljünk rá, hogy csald meg? Másnak is előfordul az életében hasonló kísértés. Kérdés, hogy uralkodsz az ösztöneiden, megcsalod, vagy korrekt leszel és elmondod neki. Ha semmiképpen nem tudsz lemondani a kíváncsiságról, akkor az utolsó két verzió marad. Azt azért tudd, hogy ez hetero emberek életében is előfordul. Van hogy más is felkelti az érdeklődését az embernek a párján kívül. De egy dolog gondolni erre, és megint más lépni is az ügyben. Az hogy még nem voltál nővel, nem ment fel a tény alól, hogy szexuálisan nyitott lennél más felé a párodon kívül. Gondold végig, hogy mennyire fontos neked az a kapcsolat és aszerint cselekedj. Én részemről úgy vagyok vele, hogy ha mással is szívesen lefeküdnék a páromon kívül, akkor abban a kapcsolatban már rég halott valami fontos.
júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem éri meg nekünk, melegeknek olyan emberrel kapcsolatba lépni,maradni, aki biszex. Időzített bomba és nem tudni,mikor robban..

Elhiszem, hogy szereted, de azt is tudom, milyen óriási pofon lesz neki,ha nőzni kezdesz.

Korrekt és emberi vonás,hogy meleg létére nem akar még hármasozni sem, ellentétben nagyon sok meleggel.

Értékeld ezt és gondolkodj el azon, mennyire is szereted. Ha nőzni kezdesz,akkor neki lelkileg annyi. Ha nem nőzöl, de benned ott a vágy, a kétely, akkor pedig őrlődni fogsz, ami kihat a kapcsolatotokra.


Nálam egyrészt az vetne véget azonnal, hogy másról fantáziálna a párom, másrészt az, hogy a melegeket a biszexek sajnos sokszor átvágják :/


Ha én igazán szeretek valakit, akkor a kettőnk érdekében elnyomom magamban !

Még annyit,hogy sokan örülnénk, ha olyan párunk lenne,mint ez a meleg férfi, aki azt vallja,hogy egy kapcsolat két emberről szól, nem hármasozás és egyebek...

júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy nagyon sok bi érdeklődésű és beállítottságú férfinek el kellene olvasni ezt a könyvet :


Katona André : Mennyi időnk van..


Nagyon sok minden érthetővé válik belőle arról,amit az 5-ös válaszomban írtam. Meleg férfiként tizennyolcszor olvastam el és mindig hatással volt rám. Sajnos oka volt,hogy miért volt rám hatással,miért éreztem át az egyik főszereplő érzéseit ..


# 5

júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biszex nőként három alkalommal voltam együtt nővel, az összes többi kapcsolatom férfival volt. Szeretem a páromat, nem jutna eszembe csak azért kikacsintani, hogy nővel is lehessek együtt és nem érzem úgy, hogy bármit veszítek ezzel. De ehhez valószínüleg hozzájárul az is, hogy érzelmileg és szexualisan is teljesen kielégítő a kapcsolatom. Te hiányolsz valamit, ami talán nem is lenne jó neked. Megér egy próbát, hogy kockára tedd a kapcsolatodat? Ha elgondolkodtál, akkor valami van a kapcsolatban, ami nem elég neked. Egy jó kapcsolatban nem hiányolnál semmit.
júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!