Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h ne fájjon ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne fájjon ez? Mondjam neki el?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki sok csalódáson van túl sztem még szereti a volt nőjét de jóban vagyunk,de én már régóta szeretem és ezt titkolom is!És napról napra csak jobban szeretem!Mindig ő keres engem,másoknak mondta h kedvel,tetszem neki!Mit tegyek mondjam el?ÉS hogyan mondjam neki?Már fáj a szerelem és nekem ez igy nagyon nem jó!
2010. nov. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj mellette továbbra is, hogy érezze, számíthat rád. Lehet, hogy el sem tudja képzelni, hogy van esélye nálad, ha ennyire jól titkolod.:) Csinálj közös programokat és a megfelelő pillanatban mondd el, mit érzel!
2010. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Motoros Csabesz válasza:
Szerintem keresd Te is sűrűbben a társaságát, és egy idő után meg fogja érezni, hogy mi a helyzet! Véleményem szerint jobb ha rájön, mint ha elmondod neki! Viszont valamilyen módon éreztesd vele, hogy jó vele lenni. Na látod, ezt már el lehet mondani neki! Mármint hogy milyen jó volt ez az este, stb.
2010. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elso valaszoloval. Csinald nyugodtan ezt,szerintem nem fog csalodas erni:)
2010. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mást szeret, de másoknak mondta hogy kedvel. Te meg szereted de titkolod. Kicsit átrendezve már nyilvánvaló is: [link]

- Sherlock Holmes voltam!


A válasz egyszerű: Had döntse el ő hogy kit szeret, te pedig adj neki választási lehetőséget! Ha nincs választása, azzal csak vele szúrsz ki. Nem is beszélve arról mondjuk, ha észrevette hogy tetszik neked, de azt is, hogy ezt nem akarod elismerni, ebből pl. azt hiszi, hogy csak a külsejét nézed, de ő nem elég jó neked, nem akarsz tőle komolyan semmit. Csak hogy egy hirtelen eszembe jutott idióta lehetőséget említsek...

2010. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!