Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal tegnapelőtt, 2 hete ismerkedtünk meg chaten. Nekem nem jött be, nem külsőleg, hanem valahogy, teljesen más ember mint én, nem tudom elképzelni, hogy járok vele, a randi jó volt, de nem az igazi mégsem. nehéz szavakba önteni. az a lényeg, hogy én nem akarok többet találkozni vele, mert úgysem akarok semmit. Ő viszont már kérdezte, hogy mikor találkozunk legközelebb, mert én nagyon bejöttem neki. Hogyan lehet tapintatosan közölni vele, hogy én nem akarok többet találkozni, és ő nem jön be nekem? én 19fiú ő 17lány
2009. dec. 18. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

legyél vele őszinte,mindig az egyenes út a legjárhatóbb.szegény lány:(nah mind egy ,szóval mondd el neki hogy jó volt a randi de nem tudod elképzelni hogy máskor is találkozzatok mert úgy érzed nagyon különböztök és így nem működne a kapcsolat és szórakozni nem akarsz vele,biztosan talál majd valakit akinek tényleg bejön.

16L

2009. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem szólóhoz,legyél őszinte. fájni fog neki,de túl fogja élni és rá fog döbbenni hogy jobb így.
2009. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyu már 2 napja randiztatok, az még nem olyan sok, szerintem várj mondjuk 1-2 hetet, és ha akkor is ezt gondolod, akkor mond el neki.
2009. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik lényeges dolog, hogy mond,vagy írd meg neki hogy természetesen sajnálod, de neked nem azt hozta a randi, amire vártál.Mindenképp legyél őszinte, evvel nem sértheted meg.Rosszabb ha húzódik a bevallás, mert annál kínosabb és nehezebb lesz.Ajánlj neki dumálós baráti ismeretséget, hisz nem ő a hibás ha egyszerűen nem az ideálod.
2009. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendes Tőled, hogy ennyire figyelsz rá, hogy ne bántsd meg!:) Viszont mindenképp csalódni fog, és fájni fog neki, ezt nem tudod kivédeni. Nincs más, mint az őszinteség, ahogy itt már mondták többen. Megmondod, hogy jól érezted magad vele, de úgy érzed nagyon mások vagytok, és ez így nem működne. Ezt nem tudod kíméletesebben.
2010. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a baj vele? Az is lehet, hogy félsz a kapcsolattól, mert pont, hogy jólenne vele. Van ilyen, hogy fél az ember nyitni a másik felé, ezért inkább eltaszítja. Ha nem tudod konkrétan, hogy mi a baj, akkor számolj vele, hogy lehet, hogy nincs is!


Én egyébként egy randi után nem csinálok ebből problémát. Ne keresd többet és ennyi. Elfelejti. Viszont ha nyíltan visszautasítod az fájni fog neki. Semmi szükség rá.

2010. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. azt kéne mondanod neki, amit leírtál az első három sorban. Egy 2 hetes kapcsolathoz teljesen korrekt.
2010. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!