Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Konkret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Konkret tippekre lenne szuksegem.

Figyelt kérdés

roviden a baratommal mindjart 6 eve jarunk, ellaposodott a kapcsolatunk szakitottam vele par hetre, idokozben talalkoztam egy sraccal akivel igaz csak irogattunk de nagyon passzolt minden es terveztunk par dolgot, a baratom kiborult hogy el akarom hagyni es en inkabb vele maradtam, de meg mndig nem sikerult elfelejtenem a sracot es o is gondol ram. Kerlek adjatok tanacsot hogyan felejtsem el es terjek vissza a szivemben is a baratomhoz, nagyon rendes es a fejem szerint vele lennek.

23/l


2010. nov. 1. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sör?
2010. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el a barátodat az új srácot pedig ne.
2010. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam 2 éve, és el kell szomorítsalak, még most sem felejtettem el a másik srácot.
2010. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint térnék vissza a volt barátomhoz, eszem szerint semmi képp. Én az eszemre hallgatok, neked szerintem a szívedre kéne. Ha már szakításig jutottál nem kéne visszatáncolni. Meg kéne próbálni a másikkal, ha a szíved hozzá húz. 23 éves vagy, hat évig voltál a régivel. Hosszú idő ez, de tényleg vele akarsz maradni?
2010. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a barátodat felejtsd el,az új srácot pedig ne.
2010. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszolkat, sajnos nem ennyire egyszeru, bar az lenne, kibekulesunk ota megkerte a kezem a baratom es igen mondtam ossze is koltoztunk, ha el tudnam felejteni minden okes lenne, elnenk szepen az eletunket, hanem megy hat nehez lessz az elvalas mert igaz hogy szeretem ot de a szenvedely mar hianyzik...
2010. nov. 1. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben, és én voltam az a srác akit el akar felejteni és inkább vissza ment a 3 éves kapcsolatához, és a lány mindent elrontott, boldogtalan lett, és későn jött rá, hogy mekkorát hibázott. Kb 5 hónapig voltak külön és volt eddig velem, harcoltam érte nagyon sokáig h az enyém legyen.


De visszament, és becsúszott véletlenül egy gyerek és akkor döbbent rá, hogy mindent elrontott, és a pasijával fog maradni mert tőle van a gyerek (holott manapság egy gyerek az már semmit sem számít egy kapcsolatban) meg a pasi eltartja őt és így dolgoznia sem kell, azóta belekeseredett az életébe hogy rossztól született gyereke, rossz helyre , lakásba környékre családba, ahol ő sosem lesz boldog....


Egy idő után újra felvettük a kapcsolatot és barátok maradtunk azóta nekem van valakim akit szintén nagyon szeretek, de néha segítek neki és találkozunk, ezt ő akarta, holott ez neki még talán rosszabb is hogy látja azt hogy mit rontott el.

2010. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ertem es tenyleg szomoru, nem akarom en is elszurni az eletem, de nem vagyok biztos benne hogy a pasi kit nem tudok elfelejteni, o is igy vane vele, igaz neha irogatunk de nem o jelentkezik hanem mindig en, szovan nem teszi tonkre magat, allitasa szerint nem akar beleavatkozni a kapcsolatunkba, ilyen alapon megis csak jo lenne elfelejteni...nemde?
2010. nov. 1. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:

12:55 ös vok:


csak abban az esetben ajánlatos elfelejteni ha tisztában vagy azzal hogy ő valójában mit érez.

Légy tisztában az érzéseiddel, először is gondold végig , hogy te mit érzel ez iránt a fiú iránt, és ha szereted és úgy érzed hogy boldog lennél vele, akkor derítsd ki hogy ő mit érez irántad.


Lehet hogy belül őrlődik és kínzó érzéseket él át mert nem mer lépni mert nem akar neked rosszat mert nem akar beleavatkozni az életedbe és elszúrni a kapcsolatodat mert azt hiszi hogy boldog vagy abban a kapcsolatban. Holott ha tükörbe nézel ez hazugság, és ezt te is tudod.


csak sokkal könnyebb beletörődni valamibe és elfogadni mint egy új életet kezdeni és új fejezetet nyitni új ember megismerni.


Te félsz az újtól félsz attól hogy mivan ha vele tényleg boldog lennél.


De ez csak akkor derül ki ha a sarkadra állsz és megtudod hogy ő mit gondol rólad és hogy érez irántad, hogyan tudná elképzelni a kettőtök jövőjét ha neked nem lenne pasid.


Ne légy gyáva!

2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!