Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a barátnöm nem ugy figyel rám mint régen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok 3 hónapja vagyunk együt az elejen minden rendben volt aztan kb 3 hétig valahogy nem figyelt ugy rám de aztan minden rendbejöt 2 3 hetig miden jo volt figyelt ram.De most pár napja ismet hanyagol. Mért van ez? Mi az oka? Talán egy másik fiú? Bizonytalan?az a 3 hét alat monta hogy kicsit bizonytalan volt talán most is az? segitsetek kérlek :(
2009. jan. 6. 17:56
 1/8 anonim válasza:
53%

Fiyelj!Sztem járjál utánna h nincs e valaki más a dologban!

Próbálj vele kedveskedni,és odafigyelni rá!

Ha ez nem használ,tegyél ugy mintha nem is érdekelnéd!

És ha semmi változás akkor ezt a kapcsolatot nem szabad erőtettni.

Hagyd hogy ő fusson utánnad.Mutasd mag h ki a férfi!

2009. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 évesen sok érthetetlen dolog megesik.
2009. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, és akkor majd rájön, hogy hiányzol neki... Ha még sem jön rá, akkor meg meg sem érdemel.

L/15

2009. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom te tetted fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. csak azért gondolom, mert amit ott leírtál az majdhogynem szóról szóra ugyanaz:P írtam is neked egy szép hosszú választ, de úgy tűnik ez neked nem elég kielégítő:P amúgy nem kell többször feltenned egy kérdést, attól még nem fognak újabb válaszok érkezni:P
2009. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ay utolso hozászolonak igen en tetem fel nagyon sokat segitet a ottani valasz is de itt is kaptam olyan valaszokat amik sokat segitetek mindenkinek köszonöm szepen és elnézest hogy megegyszer megkérdeztem ugyan azt de nagyon tanacstalan vagyok
2009. jan. 6. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
rendben értem én:) elhiszem hogy tanácstalan vagy, de mi nem tudjuk helyetted megoldani a problémát! beszéld meg a barátnőddel, ez az egyetlen, és a legjobb megoldás:)
2009. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha megbeszéled Vele az egészet, szépen és nyugodtan. Először is, mondd el neki, hogy a kapcsolatotokról szeretnél Vele beszélni, mert fontosnak érzed. Hívd fel rá a figyelmét, hogy Veled mindent megbeszélhet, Te végig fogod hallgatni higgadtan és nyugodtan. Majd mondd el neki, hogy mit érzel az utóbbi időben, mondd el neki azt amit leírtnál nekünk ide és beszéljétek át. Csak egyre kérlek, akármit is mondd, ne szálljon el az agyad és hallgasd végig. Azt tudom még tanácsolni, hogy ami nem megy azt NEM szabad erőltetni. Sok sikert! Fel a fejjel! ;)
2009. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, korrigálnék egy helyesírási hibát:


"...Csak egyre kérlek, akármit is mond, ne szálljon el az agyad és..."

2009. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!