Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után mennyi szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mennyi szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szerelmesek és boldogok vagyunk együtt. Úgy tervezzük, hogy jövő szeptemberben összeköltözünk. Nagyon várom már, mert egy héten csak 2-3 napot tudunk találkozni, és sokszor nagyon hiányzik. Ugye így heti 2-3szor van szex is. Ha van rá alkalom (pl. közös családi nyaralás, sítábor, amik 1 hétig tartanak), akkor minden nap van szex. A kérdésem az lenne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, összeköltözés után mennyi lett a heti szexmennyiség? Abban biztos vagyok, hogy az elején minden nap fogunk, de ha esetleg lecsökken- és itt várok elsősorban tapasztalatokat- akkor mennyi idő után, és mennyire? Nem azért kérdezem, mert a szex állna a kapcsolatunk középpontjában, csak nálunk én szeretek jobban szexelni, és még nem volt soha orgazmusom, így próbálkozni is minél többet szeretnék, hogy legyen, ezért érdekelne, hogy milyenek az "esélyeim". :D Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2010. okt. 31. 23:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj, nem olvastam el rendesen, amit írtál. Értem, az exednek volt egy menet alatt többször is, érezted is, szuper, remélem egyszer én is eljutok idáig. Viszont a kérdésemre nem nagyon kaptam válaszokat. Elsősorban olyanok válaszát várom, akik összeköltöztek és most is együtt vannak, akár évek óta.
2010. nov. 2. 12:27
 12/14 anonim ***** válasza:

heti 1, majd havi 3, most havi 1....3 év együttélés, 10 év kapcsolat...siralmas:(


eleinte mi is mindig szeretkeztünk

2010. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

micsoda rémes dolgokat írtok:SEddig úgy képzeltem az összeköltözéssel jobb irányba fejlödhet egy kapcsolat,de akko rtévedtem:S.Mostmár inkább félek tőle.

Am ne agódj kérdező nekem sincs hüvelyi orgazmusom és 2 éve vagyunk egy pár:SDe ajánlom a kutyapózt és közben a csiklódat tudod izgatni és ha merész vagy megkérheted a párodat h análisan is megpróbálkozzatok.Például ha kityapózban hüvejkújját bedugja.

2010. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Remélem nálunk nem redukálódik így le a szexmennyiség :( Én úgy szeretek szeretkezni... :$ Végül is, nálunk én mászok általában a barátomra, remélem hajlandó lesz "beszállni" akár heti 3-4szer, több év után is... Meg olyan 6-7 éven belül családot tervezünk, nyilván azután más lesz a helyzet.

Utolsónak: Már vagy 30féle pózban kipróbáltuk- köztük kutyapózban is. Nekem nem úgy a legjobb. Ahogy írtam is, ha közben izgatja a csiklómat, az már nem ér semmit, mert túl jó érzés belül, és nem igazán érzem a csiklóizgatást. Az anált már próbáltuk, de nekem iszonyatosan fájt, és nem akarom többször- szerencsére a barátom sem.

2010. nov. 3. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!