Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után mennyi szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mennyi szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szerelmesek és boldogok vagyunk együtt. Úgy tervezzük, hogy jövő szeptemberben összeköltözünk. Nagyon várom már, mert egy héten csak 2-3 napot tudunk találkozni, és sokszor nagyon hiányzik. Ugye így heti 2-3szor van szex is. Ha van rá alkalom (pl. közös családi nyaralás, sítábor, amik 1 hétig tartanak), akkor minden nap van szex. A kérdésem az lenne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, összeköltözés után mennyi lett a heti szexmennyiség? Abban biztos vagyok, hogy az elején minden nap fogunk, de ha esetleg lecsökken- és itt várok elsősorban tapasztalatokat- akkor mennyi idő után, és mennyire? Nem azért kérdezem, mert a szex állna a kapcsolatunk középpontjában, csak nálunk én szeretek jobban szexelni, és még nem volt soha orgazmusom, így próbálkozni is minél többet szeretnék, hogy legyen, ezért érdekelne, hogy milyenek az "esélyeim". :D Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2010. okt. 31. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Már bocs de ti 1 napot nem bírtok dugás nélkül?
2010. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőletek is függ, általában a fiúk benne vannak a dologban, szóval, ha te szereted, akkor jobbak lesztek az átlagnál... Inkább arra kéne fókuszálni, hogy neked még nem volt orgazmusod???
2010. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért ne bírnánk? Ahogy írtam is, egy héten kb 2-3szor van rá alkalmunk, így nyilván bírunk több napot is, de volt olyan is, hogy heteket bírtunk ki, sőt, az 1. évben nem feküdtünk le egymással. De ha mondjuk jön egy olyan alkalom, hogy egy héten át együtt lehetünk, akkor minden nap szexelünk... Ezzel mi a baj? Inkább válaszolhattál volna a kérdésre...

2.nak: Pontosítok, aktus közben nem volt még soha orgazmusom, csiklói van külön, ha a barátom orálisan kényeztet, de azért jó lenne, ha menet közben is lenne, és ahhoz úgy tűnik, még mindig nem próbálkoztunk eleget :(

2010. nov. 1. 00:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah és nem "dugni" szoktunk, hanem szeretkezni.
2010. nov. 1. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

1.Akkor ott valami nagy gáz lehet,ha nincs hüvelyi orgazmusod!Nekem eddig 2 nővel volt dolgom!A barátnőmmel 6 évig voltunk együtt.1 hónapja rakott ki.Vele például mindig úgy csináltam,hogy jól kinyaltam,azzal megvolt a csúcs 1x-2x.Aztán a kefélés közben az esetek többségében megvolt a hüvelyi is változó arányban.1-2-3x.7 hete nem voltam nővel.Tegnap feljött egy csaj hozzám.Na ő például nem szereti a nyalást.5 perc se kellett és eljuttattam a csúcsra.Együtt mentünk el.Szóval valami ott nem stimmelhet.

2.A volt barátnőmmel 3 hónapig laktunk együtt.Én is azt hittem majd ha összeköltözünk több lesz a szex.Az elején nem úgy tűnt.Majd a következő hónapban szinte naponta csináltuk.Az utolsó hónapban már ritkábban.Helyzetfüggő,hogy mi lesz.

2010. nov. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: viszonylag kevés nő éli át a hüvelyi orgazmust. Mázlista volt a bnőd (vagy kamuzott)


Kérdező: szerintem heti 2-3-ra fog beállni. MI ugyanigy voltunk...

2010. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hetente-kéthetente van csak. Mondjuk mi nem is vagyunk se nagyon szerelmesek, se boldogok...


20/F és 20/L


(irigylem a barátodat)

((ha nem megy a hüvelyi orgazmus, simán lehet, hogy te azok közé tartozol, akik képtelenek rá. Az én bnőm is így van - mondjuk ő sosem törekedett arra, hogy elérjük, vagy egyáltalán bármi újat csináljunk. Ha szex közben akarsz orgazmust, akkor izgasd közben a csiklódat, vagy kérd meg rá a barátodat. Illetve, ha mind ketten simára borotváljátok, akkor ha lovagló pózban fölé hajolsz és ügyes vagy, minden egyes behatolásnál hozzáér a párod szeméremtájéka a csiklódhoz, és így is el lehet érni az orgazmust - kéz nélkül.))

2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A heti- kétheti nem hangzik valami jól :( Remélem akkor legalább a heti 2-3 megmarad :)

Amúgy nincs olyan, hogy egy nőnek nem lehet hüvelyi orgazmusa, az egyetemen tanultuk, hogy mindenki képes rá. És én érzem is menet közben, hogy mennyire jó, és hogy tudna lenni, csak még sosem sikerült eljutni odáig. Engem is ki szokott elégíteni előtte orálisan a barátom. És sajnos menet közben nem tudom izgatni a csiklómat, mert egyszerűen olyankor olyan jó belül, hogy szinte nem is érzem, hogy a csiklómmal is történik valami... Emiatt hiszek benne, hogy egyszer majd nekem is lesz hüvelyi- és ezért én is és a barátom is igyekszünk sokat tenni. Olvastam én itt már olyat is, hogy vkinek 6 év után sikerült, és én a barátommal tervezem a jövőmet, szóval ha 60 együtt töltött évből 10 év után lesz, nekem az is jó :)

Viszont légyszi, ne ezzel foglalkozzatok, nem ez volt a kérdésem, hogy normális-e, hogy lehetne stb, hanem h kinek mik a tapasztalatai, összeköltözés után mennyi szex lett náluk. (Ez nem szólt az utolsó 2 hozzászólónak)

2010. nov. 1. 11:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettél!Nem azt mondtam,hogy 6 év után sikerült az exemnek.6 évig voltunk együtt.Ő például mindig azt mondta,hogy 1-2x elment aktus közben és éreztem is.Nem kamuzott.
2010. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem értettelek félre, én máskor olvastam már ilyet, más kérdésre válaszolva. És azt érezned kéne, ha elmegy, nem pedig abból gondolni, hogy ő mondta...
2010. nov. 1. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!