Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 14 évesen még nemvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 évesen még nemvolt barátnőm?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 23:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
:D okok neked meg drukkolok:D
2010. nov. 5. 23:22
 12/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Miért lenne az? Hiszed vagy sem, még semmivel nem késtél le. Ha belegondolsz, ott van az egész hátralévő életed, hogy barátnőd legyen. Addig örülj, amíg gyerek vagy és ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. Majd neked is lesz barátnőd, ha eljön az ideje.
2010. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

na nézd, 16 éves csaj vagyok és nem volt pasim.

viszont egyáltalán nem vagyok az a gáz lány, akit utál és lenézi a környezete. csak független vagyok, ennyi.

nem gáz, csak ne úgy fogd fel mint hibát, hanem mint előnyt. szabad vagy, azt csinálsz amit akarsz. majd egy év múlva haverjaid sírni fognak, hogy: "jajj a barátnőm nem akarja hogy buliba menjek/ haverokkal legyek". te meg majd hetykén vállat rántasz és közlöd, hogy milyen jó, mikor az ember a maga ura, nem kell senkihez sem alkalmazkodnia:)

csak nézd a jó oldalát:)

légy jó :)

L/16

2010. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

te is ;)

2010. nov. 5. 23:45
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem ráérsz???

Attól,mert a többiek a kútba ugranak neked nem kell...

Én 19 éves Nő vagyok és még nem volt pasim...

Na és??

Legalább van eszem és megválogatom,hogy kivel jöjjek össze.

2010. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
értem :D köszi a választ jólteszed :D mondjuk énse vagyok az a fajta akinek teszik az 1kurv@ akit meglát a sarkon :)
2010. nov. 5. 23:49
 17/29 anonim ***** válasza:
nyugivan nemgáz
2010. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
okés :)
2010. nov. 5. 23:55
 19/29 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, azt se értem egyátalán hogy jut eszedbe ilyenkor még barátnő általános iskolásan. :S
2010. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
:D... most ha nemvolt akkor nem gáz de aszttanácsolom h legyen mert neked is jobblesz úgy ;)
2010. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!