Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemes tennem ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Párom meg én sok mindenben különbözünk. Most lesz eg hetes utazásunk, s előre félek. Törökországba megyünk várost nézni, viszont ő baromi rosszul viseli a meleget. Elvileg szívbaja is van gyerekkora óta. Na már most, én megszoktam, hogy majdnem 30 éven át nem volt légkondi a szobámban. A kocsiban se kapcsoltuk be, s valahogy túléltem a nyarakat. Párom nagyon nem bírja. Most gondolkodik egy légkondi megvételén, csak baromi drágák mind. De igazából ami miatt félek, hogyha itt nem bírja a meleget, egy városnézés közben mi lesz? Én egész jól viselem. Iszok sok vizet, meg zuhanyzok. Ő meg nem tudom hogy fogja viselni. Mindenestre napok óta nem alszik kb semmit, annyira forróság van a szobánkban.

júl. 16. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Közép-Európa?? Mi van északkal??? Komolyan te csak a kifogásokat keresed?? Meg hogy te mit bírsz ki? Kit érdekel, hogy a másik rosszul van... benned semmi empátia nincs??
júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne egy olyan helyre elutaznotok, ami mindkettőtöknek megfelel. Utazzatok el egy olyan helyre, ahol kevésbé van nagy meleg.

Törökországba pedig utazz el a családoddal vagy barátaiddal.

Nem éri meg szerintem a párod egészségét kockáztatni egy nyaralás miatt. A szívbetegség nem játék.

Én alapból azt, hogy a párod nem bírja a meleget nem nevezném olyan nagy problémának, sokan nehezen viselik a kánikulákat, amit teljesen megtudok érteni.

júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Párod nem érti meg?

Te nem érted öt és nem is érdekel

Én szeretem a meleget, de nem mennék kib melegben várost nézni

Klíma szerelessel együtt kb 400k megvan, épp tegnap érdeklődtem

És akkor nem kapna hőgutát

De nem, te húzd öt végig Isztambulon 42 fokban mert te bírod

Rohadt önző vagy

júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem most lesz a születésnapom, és közösen döntöttünk úgy, hogy megyünk.
júl. 17. 10:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Értem

O akart júliusban Törökországban várost nézni hisz neked most van szülinapod

Értem

júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Grizesteszta ***** válasza:
100%
OK, de szulinapi ajandekkent nem lehet omtoberben torokorszagba menni? Vagy juliusban Svedorszagba? Mit varsz tolunk, szidjuk a parodat azert, mert nem birja a mtleget? Mert ha akarod, en elkuldhetem a francba, de akkor meg az lesz a bajod, hogy ne bantsam a parodat. Ill. ha egyutt dontottetek igy, akkor majd egyutt megkuzdotok a meleggel is, meg az esetleges rosszullettel is.
júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!