Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemes tennem ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Párom meg én sok mindenben különbözünk. Most lesz eg hetes utazásunk, s előre félek. Törökországba megyünk várost nézni, viszont ő baromi rosszul viseli a meleget. Elvileg szívbaja is van gyerekkora óta. Na már most, én megszoktam, hogy majdnem 30 éven át nem volt légkondi a szobámban. A kocsiban se kapcsoltuk be, s valahogy túléltem a nyarakat. Párom nagyon nem bírja. Most gondolkodik egy légkondi megvételén, csak baromi drágák mind. De igazából ami miatt félek, hogyha itt nem bírja a meleget, egy városnézés közben mi lesz? Én egész jól viselem. Iszok sok vizet, meg zuhanyzok. Ő meg nem tudom hogy fogja viselni. Mindenestre napok óta nem alszik kb semmit, annyira forróság van a szobánkban.

júl. 16. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A "sok mindenben különbözünk" egy egészen eufémisztikus megfogalmazása annak, hogy a párod egy papucsférj, akinek kb. az életét kockáztatva akarod őt utánfutóként elrángatni magaddal a legnagyobb nyári hőségben egy még melegebb helyre, miközben tudod róla, hogy nem bírja a meleget.
júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván nő a kérdező. Persze. Csak hogy lehessen megint köpködni a nőket...
júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Valami 40es tata?


Ha nem birja a meleget miert nem alaszkába mentek vagy ahol hideg van?

júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
2 melyik palit erdekelné az hogy hőguta miatt nyíg a nője? Azok nem ilyenekről kérdeznek soha hogy szegény párom igy meg úgy. A gondolok a másikra is -törödés leginkább női oldal csak.
júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2) mindketten férfiak vagyunk.
júl. 16. 17:55
 6/16 A kérdező kommentje:
25-30 évesek
júl. 16. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Mit érdemes tenni??? Összekuporgatni egy légkondira, és nem trópusi nyaralásra menni. Most komolyan... azért lehet találni kompromisszumokat.
júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Grizesteszta ***** válasza:
92%
Mi otvenes heterok vagyunk a parommal (bar ez tok mindegy szerintem) viszont o se birja a meleget, en meg szeptembertol majusig fazom.( most OK, finom meleg van:)) Nyaralas juliusban: nem Torokorszag, nem Finnorszag, hanem kozep-Europa. Torokorszag majd oktoberben. Szamotokra ez megugorhatatlan agyilag?
júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Várost nézni júli-aug?

Én azt gondolom, hogy aki ezt kitalálta, az szimplán idióta!

júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos Közép-Európában is ugyanolyan az idő, mint délen. Nekem szimplán njncs nagyobb bajom. Nao vegen lefürdök a medencében vagy a tengerben ozt jól van. Párom ezt nem érti meg. Neki a hideg, légkondis hotelszoba kell.
júl. 16. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!