Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Szerintetek hogy mondjam el egy 11 éves lánynak hogy tetszik?

Figyelt kérdés
ő azt hiszi hogy a barátnője tetszik nekem.
2010. okt. 31. 20:11
1 2
 11/17 anonim válasza:
Kis huncut vagy Ákoskám...
2010. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jaj már Béla ezt jól elcseszted!!

Hát grat hogy hazudtál!!

Amúgy meg egy ilyen 13-11-es viszonyból nem sülne ki jó! Inkább keres egy 12-14 éves csajt! Jobban jársz!

Amúgy mikor lesz a lány 12?

2010. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hallgass az 1-re

ezentúl azzal a lánnyal foglalkozz, aki tetszik, és snekinek nem kell mondani semmit, észreveszi

2010. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igazából ha elmondanám neki hogy szeretem akkor nem hinné el mert ő olyan lány beszólogatós stb..
2010. nov. 1. 09:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad mindkettőjüket,ha az a lány beszólogat akkor elvileg utál és nem is fog szeretni.Az a lány akit meg kihasználsz a barátnője az meg már lehet h azthiszi h szereted és lehet h az már szeret téged.Ugyhogy minnél előbb végetkéne ennek venni mert ez nekik a legrosszabb.
2010. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de kgazából velem naggyából rendes az lány.mert vele érzem hohy foglalkozik velem a barátője megnem
2010. nov. 1. 10:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocs de látszik h még nagyon gyerek vagy.

Az aki neked tetszk valószínűéleg azért beszél veled mert nem tetszel neki mert úgy tekint rád mint egy barátra és nincs zavarba mert ha zavarba lenne,tetszenél neki akk nem beszélne veled,viszont a barátnője az meg azért nem foglalkozik veled mivel gondolom zavarba van és nem mer veled beszélni.Szóval a barátnőjénél nagyobb esélyed lenne,És ezen kívül egyet értek az előzőkkel hagyjad őket!

2010. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!