Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban megcsalás, ha a pasi lefekszik az exével, ráadásul rendszeresen, ha nem szereti elvileg?

Figyelt kérdés
Nem csókolózik és nem bújik vele össze, de volt h a csaj hetente 3x ott volt, szexeltek, tvztek, kajáltak....
júl. 11. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy komoly kérdés?
júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne megcsalas ? Milyen hülye kérdés ez 🤣
júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megcsalás, hisz távkapcsolat, plusz ha a férfi gumit húz, akkor igazából nem is jelenthető szexnek, hisz nem érintkezik a pénisz ténylegesen a hüvellyel. További szép estét, remélem megnyugodtál. :-)
júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a megcsalás ha nem ez?
júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szereti, nem csókolózik vele, semmi ilyen, de akkor hogy mondhatja a másiknak, hogy szereti a távkapcsolatos "barátnőjét"?
júl. 11. 22:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem sikerült megnyugtassalak, ha nem is csókolóznak, akkor ez tuti, hogy nem megcsalás, hisz a csók az egy érzelmi dolog, és ha el is mondja a pasi, hogy nem szereti, tehát se csók, se szeretet, plusz gumi, ez nem megcsalás. Bár kétlem, hogy érted e a szarkazmust. Bár értelek, én is voltam ilyen helyzetben és én is pont így próbáltam elhitetni saját magammal, hogy a barátnőm másokkal dugott és el is hitettem magamnal azt, hogy oké, lefeküdt három pasival, de hát nem volt érzelem, meg ha volt is, és sajnos volt, és elég erős érzelmek, mármint a barátnőm és a szeretői közt, na mindegy, tehát sikerült meggyőznöm magam, hogy ez nem megcsalás volt. 🤡
júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ürítesre használ csak. Az hogy a pasiknak egy ürítés mint a wc-n, az megcsalás e, hát jó kérdés.
júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Ugyan már, az ilyesmi dehogy megcsalás, ez csak nosztalgia. Fel sem merült bennem, hogy megcsalás lenne.


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 és ha állva csinálják akkor semmi se történt, hiszen nem feküdtek le 😁
júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Még hányszor írod ki a kérdést? Se téged, se őt nem szereti. Megnyugodhatsz őt sem. De akkor is inkább vele marad mint veled.
júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!