Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretünk olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk olyan embert aki bánt minket, akár lelkileg akár testileg?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom sok női társam van ebben a szituációban és igazából kíváncsi lennék hogy mit éreznek ilyenkor miért hagyják ezt, és miért mennek mindig vissza ugyan ahhoz az emberhez aki bántotta őket? Kérlek szépen titeket kíméljetek az olyan választól hogy “hát mert megérdemli” vagy “ mert nincs tartása” .

júl. 11. 21:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
34%
A 30-as válaszoló soha a büdös életben nem volt bántalmazó kapcsolatban. Ez rohadtul nem arról szól, hogy "f@sz nélkül nem bír létezni". Mielőtt ítélkezel, kérlek, kicsit olvass utána! Én voltam ilyen kapcsolatban és nagyon nem a szexről szólt az egész. Az utolsó 3 évben az exem módszeresen megerőszakolt, mert hát az neki jár. Utána évekig gyűlöltem a szexet és a testemet. Mégis nagyon nehezen léptem ki. Egyrészt féltem - kontroll alatt voltam, rettegtem, hogy megjelenik a munkahelyemen, elkezd zaklatni vagy rosszabb esetben ki is rúgat. A másik, hogy teljesen leépítette az önbizalmamat. Elhitette velem, hogy nélküle semmi vagyok és hogy egyedül fogok megdögleni egy 20 nmes garzonban. Nagyon nehezen léptem ki belőle a többedik fizikai bántalmazás után is. Nem vagyok se retardált, se hülye, se "HP" a te szójárásoddal, csak egy gyenge nő, akit alja módon kihasznált és tönkretett egy baromarc. Tudom, az áldozathibáztatas a legkönnyebb. Csak nehogy te kerülj abba a helyzetbe, amibe a kérdező! Aztán a véleményed nagyon gyorsan meg fog változni!
júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
66%

30 vagyok és igen aki hagyja, hogy bárki rajta taposson az mind egytől egyig HP/HF!


Te magad leírtad, hogy gyenge voltál. Elhitted amivel manipulált. Nah hát arról csakis te tehetsz!


Akinek van esze az már az elején elzavarja a fenébe és nem hagyja, hogy eszkaládjon a helyzet!


De mivel te és a kérdező is igazi "észlények" vagytok így te tűrted amit leművelt veled jó sokáig és a kérdező ugyanúgy fogja hagyni magát!!!


A bántalmazói kapcsolat szörnyű dolog ezt senki sem vitatja, de az bántalmazottnak össze kell magát szednie ha nem akar ott maradni a padlón.


A bántalmazott nem tehet róla, hogy olyan gyenge "észlény" , hogy 8 hónapos kapcsolatban ami az elejétől fogva nem működik ő benne marad mert f@sz nélkül nem tud élni!!!

júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%

"A másik, hogy teljesen leépítette az önbizalmamat.

Elhitette velem, hogy nélküle semmi vagyok és hogy egyedül fogok megdögleni egy 20 nmes garzonban."


Tessék te vagy rá az élő példa, hogy mivel elhitted, hogy utána kutyának sem fogsz kelleni, egyedül fogsz megdögleni inkább aláfeküdtél/hagytad, hogy megerőszakoljon, megverjen.


Aki ilyeneket hagyj csinálni annak semmi önbecsülése nincs, kapcsolatfüggő mint a pinty.

júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
Lenéző gyökerek vagytok ti utolsó kettő. Picit belegondoltatok a helyzetbe? Ugye nem? Hát akkor hajrá! Szerelem. Vágjátok mi az? Ugye? Egyoldalu ugyan, de szív miatta. Kitartás! Majd elmúlik ez is.
júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
31-es vagyok és a 32-33 válaszra csak annyit tudok mondani, hogy simán kerülhetsz még te is ebbe a helyzetbe! Nekem ez volt az első kapcsolatom. Elhanyagoltak a szüleim a családomban. Minden kis szeretet morzsát elfogadtam, mert nem voltam rendben lelkileg. De persze, véletlenül sem az a hibás, aki megerőszakolt, aki lelkileg és fizikálisan is abúzált, hanem én, mert hagytam.😅 Bravó, veregesd vállon magadat! Remélem, hogy kerülsz hasonló helyzetbe, aztán rájössz, hogy nagyon nem olyan könnyű egy ilyenből kilépni és hogy milyen megterhelő ez lelkileg, mentálisan a bántalmazott félnek. De istenítsük azt, aki a másikat bántja! Nincsen azzal semmi baj, hisz az a hülye aki hagyja magát, nem?😅
júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyes az, hogy bántalmaz a bántalmazó és börtön jár érte! Ne tegyél hozzá 31 fölöslegesen. De az életedért te vagy felelős. Nem lehet arra a bántalmazóra fogni mindent amikor te maradtál vele! A kérdezőnek nem vigasztaló szavak kellenek hanem jó adag ébresztő. Az életét mentse és ne maradjon vele! Meg fog bolondulni, vagy a föld alatt végzi 2 méterrel és te meg a félpipás engem nevez érzéketlennek. Legyen nyugodtan. De akkor is én legalább észt próbáltam bele ütni a fejébe és nem sajnálom, pátyolgatom.

Ahelyett, hogy belém álltál 31 inkább azzal kapcsolatban adhatnál neki tanácsot, hogy húzzon el tőle minél előbb! Te is elhagytad, de azt nem írtad hogyan. Baromi jó tanácsot írtál mármint, hogy én velem vitázol mert szarul esik, hogy le HP-tam. A jó kívánságaid meg tudod hová tegyed. Nem mindenki önbecsülés nélkül létezik.

Akinek nincs önbizalma, önbecsülése az képes éveket eltölteni rossz kapcsolatban. Más időben elhagyja mint írtam már. Attól, hogy otthon nem kaptál elég szeretetet attól még mehettél volna pszichológushoz, növelhetted volna az önbizalmad és sokkal hamarabb szakíthattál volna az exeddel. Nem lehet mindent a rossz családi közegre fogni mert már ha valaki felnőtt akkor saját magaért felel. A kérdező már felnőtt nem tini. Nem panaszkodni kell mert szerelemről dumálni amikor szerelemről nincs szó. Azért fogadja vissza mert azt hiszi megváltozik majd szeretni fogja őt, meg fogja becsülni. De nem fogja mert a drága párja bántalmazó idióta. El kéne hagynia és pszichológushoz járnia.

júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Miért szerettek olyan embert, aki bánt titeket, akár lelkileg akár testileg?
júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

A bántalmazó pszihésen is terrorban tartja a párját. Nem lép, fél, rossznak, rondának, senki más szàmàra elfogadottnak hiteti el. Ezért nem lép. Jó a szar, csak ne egyedül kelljen csinálni.

Így érthetőbb!

júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"aztán megint szarrá aláz, és mindig olyanokat csinál ami tudja hogy fáj nekem."

Konkrétan?

júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Valamibel a lelkébe tapos. Mi lehet az ami ekkora zürt csinál.
júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!