Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretünk olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretünk olyan embert aki bánt minket, akár lelkileg akár testileg?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom sok női társam van ebben a szituációban és igazából kíváncsi lennék hogy mit éreznek ilyenkor miért hagyják ezt, és miért mennek mindig vissza ugyan ahhoz az emberhez aki bántotta őket? Kérlek szépen titeket kíméljetek az olyan választól hogy “hát mert megérdemli” vagy “ mert nincs tartása” .

júl. 11. 21:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

8 szerethiány. A bantalmazottak legnagyobb szomjusága mivel bántva van. Hogy a parja szeresse. Aki nincs ilyenben, az persze hogy elvan nélkule kapcsolatok nelkul szeretet nelkul is.


Aki nem szomjas nem iszik

De aki haldoklik a kiszáradásban annak minden cseppje meg kincs. Es annak rinyálnak persze mások. Minek neked a viz.


Kb drogelvonáshoz hasonló az egész.

júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Nagynéném szomszédja egy család volt. Kifelé minden jól mutatott, de zárt ajtók mögött minden volt csak nem szép az életük. A férj eljárt külföldre dolgozni és elkezdett drogozni. Kirúgták persze és már nem talált munkát, de lehet nem is akart dolgozni. A feleség járt és mellette mindent megcsinált. Sokszor nagynénémhez járt át és amikor párszor nála voltam én is láttam, hogy tiszta kék-zöld. Nagynéném mesélte, hogy a szülei el akarták vinni magukhoz a gyerekekkel együtt, de nem ment. Fel is jelentették viszont a nő ellenvallott úgyhogy nem értek el vele semmit. Hiába könyörögtek neki nem nézte se a gyerekeit se magát mert elmondása szerint "nagyon szerette" a férjét aki a gyerekek szeme láttára vágta át a torkát. Most már, későn börtönben ül. A nagyszülők nevelik a gyerekeket, mindhárom pszichológushoz jár.

Te is halva akarod végezni kérdező? Ha még nem vert meg majd megfog. Lehet a föld alatt végzed. Nem félted az életed a buta "szerelem" miatt egy picit se?

júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Sémakémiának hívják, eléggé elcsépelt egy pszichológiai "szakszó?" de létezik sajnos, és ezellen nem lehet tenni. Olyan mintha egy gyereket pl születése óta csakis kizárólag gyilkolásra nevelnek, megmutatják nap mint nap neki, hogy hogyan kell kioltani az életet, felnőttkorára ezekből pszichopata gyilkosok lesznek.

Kb ugyanez a folyamat van a nőkben és férfiakban is, olyan férfi és nő tetszik meg nekik, akikben érzik, hogy bántást fognak kapni tőlük, és ez érdekes, mert itt a gyermekkori dolog rögzülnek mint szabály, mint etikett stb, és tudatalatt ezt keresi az egyén, hogy bántsák, hogy alázzák.

Nem tudom mennyire lehet igaz ez, pszichológusok azt mondják, hogy ez a sémakémia létező jelenség, szeretem van benne valami.

júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Ez pszichologia. Nem szerelem. Az áldozatok áldozatok. Nem ők tehetnek arról ha nem tudnak kiszállni hanem arrol is a bántalmazó tehet.
júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
23%

#14

Miért, miért mindig a bántalmazót kell halálraítélni? Hisz ő sem szándékosan bánt. Ő is áldozat, nem csak az áldozat az áldozat, hanem a bántalmazó is áldozat, és itt az áldozatnak kellene mérlegelnie, hogy ő bántalmazott és lelépni a bántalmazótól. A bántalmazó csak azt teszi amit tud, bántalmaz.

júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
11%
Mert jóképű a pasi.
júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
55%

A bántalmazó esetében az anyja/apja tehet róla, hogy olyan lett amilyen mert nem lépett le amikor a másik bántalmazta. A bántalmazó átvette az apja/apja mintáját. Kivétel ha mindkettő bántalmazta és nem került ki abból a szomorú közegből. Az áldozat pedig lehet szintén kapott, nem kapott elég szeretetet és azért tűri, hogy a másik még a máját is leveri.

Mindkettő sérült lelkileg, de az áldozatnak ki kéne lépnie a kapcsolatból mert halálra is verheti.

júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

Áldozat típus vagy. Ő meg nárcisztikus. Ez két össze tározó ember típus....


Ha szeretnéd bántani én is tudlak

júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Én ilyet csak olyanoknál láttam eddig akik...


Menekültek otthonról

Vagy a pasi mindent megadott luxust jólétet de mellette erőszakos volt néha verte

Vagy nem volt hova menni se haza se rokon se barát

Vagy volt olyan aki ezt valahol élvezte


Mindenesetre egyik sem normális eset

júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ennyire durván bántalmazó kapcsolatban, inkább úgy általánosságban kérdeztem. Lelkileg bántva vagyok/voltam, megalázott mások előtt, folyamatosan azt csinálta ami nekem rosszul esik, és tudom ez nem olyan durva mint a testi, de mégis annyira nehéz és a szívem szakad szét hogy miért is érdemlem ezt és mi a fenéért nem tudok kilépni…? Annyira de annyira szeretnék kilépni belőle de mindig vissza tér hozzám és ígér fűt fát, bocsánatot kér, és látom rajta a megbánást, aztán napokig kedves, aztán megint szarrá aláz, és mindig olyanokat csinál ami tudja hogy fáj nekem. Újra és újra..
júl. 11. 22:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!