Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolat olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolat olyannal, aki külsőre nem az ideálom, de nagyon jól el tudunk beszélgetni, egyezik a véleményünk a legtöbb kérdésben?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy csúnya, arról van szó, hogy nekem kicsit maszkulinabb férfiak az ideáljaim, neki meg kicsit gyerekfeje van, fiatalabbnak tűnik a koránál. Imádok vele beszélgetni bármiről, tetszik az életfelfogása, a családcentrikussága, az is, ahogy velem bánik, mindig kedveskedik valamivel, érezteti apró gesztusokkal, hogy nagyon szeret. Magamon sem tudok kiigazodni, ha nem találkozunk akár csak 1 napot, akkor rá gondolok, hiányzik, de mégis bennem van, hogy nem az esetem.
júl. 11. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nők nagyon sokszor ilyen pasit választanak férjnek, aki mellett biztonságban érzik magukat, és jó hangulatban, nem akire rá is tudnak igazán izgulni. De ha nulla kémia van köztetek, az sem egy szerencsés eset.
júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már köztetek csók vagy esetleg több? Ha igen, mit éreztél? Itt nagyon utálják ezt a kifejezést (főleg a férfiak), de: volt kémia? Mert akkor nem reménytelen. De ha nem is érzed az igazinak a kinézetét, és kémia is nulla, akkor hiába kedves, rendes, normális, bánik veled szépen és vagytok azonos hullámhosszon szellemileg. Ez leginkább barátságra elég. Csak valamiért a nőkbe még ma is szeretik azt sulykolni, hogy fogadják el ezt, és tekintsenek el a kémia/vonzalom hiányától vagy sok esetben attól, hogy ha nem olyan nagy durranás a szex azzal a férfival. Mert kevés a kedves, normális férfi, ami igaz is, de ez akkor sem elég.
júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A semminel jobb
júl. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valamennyi kémia, akkor működhet és idővel fokozódhat is ez. Ha semmi kémia nincs, akkor nem fog működni.
júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen lefeküdnél vele? Párkapcsolathoz ugye hozzátartozik a szex, edzeni bármikor lehet. Fején viszont nem tudsz változtatni.
júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd békén, neked más az ideál, ez így nem fog működni, előbb utóbb érezni fogja, hogy nincs meg benned a vágy, a szexuális vonzalom iránta és rosszul fog esni neki. Ha meg mégis kínzod és belemész vele egy kapcsolatba, akkor megfogod csalni, mert jönni fog egy jobb, szexibb, férfiasabb, és óriási sebet fogsz rajta ejteni. Ez így lesz sajnos, szóval húzd le a puncid és keress magadnak egy olyan pasit akiért nedvesedik a bugyid, a srácot meg hagyd békén, hagy találja meg azt, aki beindul tőle. F
júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudnék megalkuvós kapcsolatban boldog lenni. Akkor inkább vagyok szingli. Én szeretek jókat szexelni és most van egy nagyon jó szexpartnerem. Ha megismerkedek egy pasival, aki cuki rendes meg minden, de továbbra is a szexpartneremről fogok fantáziálni mellette, mert nem izgulok rá, akkor megette a fene. Nem muszáj párkapcsolatban lenni. Vagy legyen minden szempontból megfelelő nekem, vagy ne legyen. Hosszútávon úgyis hiányérzeted lesz.
júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A belső stimmel, a külsőn meg lehet dolgozni.
júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nem lesz önmagában attól vonzó valaki, hogy pl. kigyúrja magát vagy elkezd máshogy öltözködni vagy szakállas növeszt. A vonzalom ennél többől áll. Arc, magasság, testszőrzet, hajszín/szemszín, feromonok…
júl. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 retektorta ***** válasza:
Szerintem kevés olyan pár van, akik egymás ideáljai. És akkor még mindig kiderülhet, hogy nem működik valami egyéb miatt. Inkább az emberek egészséges kompromisszumot választanak.
júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!