Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Olvastam a pasim üzenetét, azt kérdezték tőle, hogy szeret-e engem, ő meg annyit írt, hogy komfortos velem és ő már lemondott a szerelemről. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

júl. 10. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

1 éve voltunk házasok, amikor hasonló körülmények közt megtudtam, hogy soha nem volt belém szerelmes...

Hagyd el. Hidd el nekem, érezni fogod, hogy nem szeret és ez nyomasztani fog. Egészen máshogy közelít egy szerelmes ember. Minőségibb! És az önbizalmad is rombolja. (Privátokra nem válaszolok)

júl. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#7 egy éve a pasim
júl. 11. 06:32
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Én szakítanék, nem akarok senki ágymelegítője meg unaloműzője lenni.
júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítani kellene. Nem szeret, csak kényelmesebb neki így mint egyedül.

Még találhatsz olyat, aki szeret.

júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kidobnám főleg amiatt, hogy nem őszinte veled. Másnak írja, hogy nem szerelmes beléd csak elvan veled szex miatt és, hogy ne legyen egyedül ahelyett, hogy veled lenne korrekt. Nemhiába néztél bele az üzenetbe, a megérzéseid vele kapcsolatban nem hazudtak. Remélem nem vagy egy kaptafa vele együtt, társfüggő és érdekember és szépen kioffolod.
júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyenek miatt nem elítélrndő,ha néha belenézünk abbaca fránya telefonba. Sokan élnek álomvilágban,és inkább a fejüket a homokba dugják,mert nem korrekt belenézni. Hozzáteszem enyén is elől van mindig kód nélkül. A megcsalások nagyrésze is így derül ki.

De visszatérve a kérdéshez.

Ha 20 éve lennétek együtt,még érthető lenne,hogy elszállt a rózsaszín köd. De egy év az semmi. Szakíts,és keressetek olyat akivel igazán szerelmesek tudtok lenni.

júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!