Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs egyetértés hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs egyetértés hogy 1 vagy 2 gyerek legyen, akkor a kompromisszumus megoldás az 1?

Figyelt kérdés
júl. 10. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es ezt a reszét megértem, én alapból is cukros vagyok sajnos, nálunk egy 57 nm-es 2,5 szobás lakás van, szerencsére hitel nincs, de nincs hova rakni még egy gyereket. Így nekünk is, neki is van szobája, meg a nappali, ahol a férjem tud angolórákat is tartani, addig elvagyunk a gyerekkel a többi helyen. Van pénzünk nyaralni, meg félretenni neki, inkább rakjunk le alapot neki egy lakásra, mert marha drága, sem hogy kertes házban gondolkodjunk. Mi abban nőttünk fel, de ilyen árak mellett a varosban ez nem kivitelezhető, vidékre meg már nem vágyunk. Nem lehet azt megcsinálni amit szüleim, hogy csupasz seggre szültek 2 gyereket. Arra sincs semmi garancia, ha felvennénk hitelt egy házra, akkor egyszercsak nem válnánk el/történne valamelyikünkkel valami. Ezt a pénzt inkább elrakjuk a lányunknak. Vannak cuki barátnői meg unokatesói, ha kell neki gyerektársaság, van. Soha nem is kért tesót meg semmi ilyen vágya nem volt 6 év alatt.
júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben az esetben szerintem az 1 az egyetlen jó döntés. Az az egyik legrosszabb dolog, amit egy emberrel tehetsz, ha úgy ítéled erre a szar világban való szenvedésre, hogy az egyik szülője nem is akarja.
júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A másfél gyerek lenne az ideális kompromisszum, így inkább statisztikailag durván: 2 gyerek, abból 1 meg is éri a felnőttkort.
júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kicsit problémás számomra, de sajnos a nő döntése a végeredmény a gyerekszámnál.

Én elhiszem, hogy a nő testéről van szó, de a család közös döntésének kellene legyen. Ezzel szemben a gyakorlat az, hogy ha a nő akar:úgyis lesz , ha nem akar:úgysem lesz gyerek. :)

júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14 kivéve ha a pasi nem foglalkozik a fogamzás megakadályozásával. Hány nő van, akit "véletlen" teherbe ejtenek, még akkor is ha ez kapcsolati eröszak. Nem olyan gyakori, mint amikor a nő "hazudik"/nem vesz be bogyót/azt hiszi, ha egy kimarad nem baj, sokan lesznek naivan terhesek, de ettől még a sötétben szexelők körében simán el lehet intézni, hogy ne legyen védekezés... most lehet mondani, hülye aki nem veszi észre a gumi nelküli szex érzetét, de én pl: alapesetben meg nem mondtam volna, csak az ejakuláció az, ami miatt nekem más érzés, mint óvszerben.


Én megmondtam a páromnqk hogy évekig nem akarok gyereket, nem bízom a tablettákban, mert egy hasmenés, hányás, antibiotikum vagy akármi bezavarhat és szabályos szedés mellett is teherbe lehet esni. Szóval óvszert használunk, amikor hőmérőzés meg mindenféle tünet alapján tudom, hogy nem vagyok termekeny a menzeszem előtt, akkor megszakítással vagyunk együtt 1-2 alkalommal. Neki ez amúgy nem jobb így, szóval elég ritkán fordul elő. Ő se akar még gyereket, és ő is nagyobb biztonságban érzi magát az óvszerrel.

júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!