Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs egyetértés hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs egyetértés hogy 1 vagy 2 gyerek legyen, akkor a kompromisszumus megoldás az 1?

Figyelt kérdés
júl. 10. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A nő mit szeretne? Elvégre neki kell végigvinnie a terhességet.
júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Előbb hordjon ki egyet szülje is meg aztán lehet elgondolkozik kell e neki még egy.
júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben csak az egyik fél részéről lehet kompromisszum. Hogy kinek? Szívás eldönteni, mert akit kizárólagosan érinteni fog a kompromisszum, az úgy fogja érezni, hogy az ő érdekei és vágyai nincsenek figyelembe véve.
júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
A mai világba gyereket? Hogy szenvedjen? Hülyék vagytok?
júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában a pasik akarnak többet mert azon kívul hogy megsimogatják a buksiját nekik röhögés csak egy gyerek.

Az 1.gyereknél bemutatkozik az apa hogy mennyire gebed bele a nő.

Ennek a függvényében döntenék csak. Ha tisztára leamortizált meg ha apuka kb azt se tudja hogy néz ki egy tankonyv meg neki nem jut eszébe a fogszabályzó se csak az anyjának, meg ha nem ő van táppénzen, meg nem ő jatszik homokozoban 3 évig nulla24, akkor kizárt hogy 2.at válllaljak.

júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Ezt miből számolta ki? Matematikus ön?"
júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor 1,5
júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
2-es nagyon jól leírta. Nő érzi, hogy mennyire volt megterhelő a szülés, majd egy gyerek után meglátják mennyire stabil a kapcsolat, mennyire veszi ki apa a részét. Hogyha minden rendben megy, biztos vagyok benne, hogy aki egy gyermeked mond hajlandó mégegyre (amennyiben ugye az egzisztencia adott).
júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a 2 szülő együtt nem keres nettó 1 milliót es saját lakas sincs, albérletbe lehetetlen kettőt is nevelni, mert sok minden hiányozni fog. Pl: így egy nyaralásra se fogja futni. Nekem is voltak csóró osztálytársaim és 3-4 gyerek volt.
júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam h a férjemnek h egy lesz és kész.

Egyrészt mert en szenvedek ebbe a sz*ros terhessegi.cukorba ami fix h 2.-nal is lenne es Nem fogom ujra vegigcsinalni!!


Másrészt szeretnem tamogatni anyagilag és már egy jogsi ára is 300ezer ft korul van, lehet keveset is irtam. Ugyhogy felolem azr csinal amit akar en eggyet szulok

júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!