Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt hogy a baratnöm jobban odafigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Elnézest a helyes irásért nem vagyok jó bene
2009. jan. 6. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom srác vagy... esetleg mondasz egy kort? meg hogy hogyan nyilvánul meg ez az "oda nem figyelés"? talán többet tudunk segíteni :)
2009. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 és kicsit olyan közvetlenül beszél velem az üzenetek végére nem irja oda hogy szeretlek már monta hogy kicsit érzekeny vagyok es mindenért megsértodok és hogy roszul esik lehet de az a baj hogy az ember meg erzi azt hogy nem figyelnek rá elégé és most ezel én is igy vagyok. szerintetek min kelene valtoztask?
2009. jan. 6. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
én megértelek, az én barátom is ilyen:) mármint én mindig mondom neki, hogy szeretem, és tényleg igyekezek odafigyelni rá, de azért én is emberből vagyok:P magyarul: korántsem vagyok tökéletes, szal előfordult már hogy elfelejtettem valamit, amit nem akartam, pedig nem is volt olyan fontos, de a barátomnak akkor is rosszul esett:( szóval evvel vigyázni kell!:) amúgy én pont ezt szeretem a barátomban, hogy ilyen érzékeny, és mindenre nagyon odafigyel:) nem csoda hogy ő is ugyanilyen szintű odafigyelést vár el, aminek kicsit nehéz megfelelni, de én mindent megteszek ezügyben;):D sajnos azt kell, hogy mondjam, de az az egyetlen megoldás, ha beszélsz vele erről. magától nem fog rájönni, hogy ez téged bánt, vagy adhatsz neki jeleket a nemtetszésedről, de lehet, hogy félreértelmezi, esetleg megbántod vele... tudom nehéz elmondani a gondjainkat, de hidd el, ez a lehető legjobb megoldás a problémák megoldására:) persze figyelj oda, hogy finoman mondd el neki, nehogy megbántsd vele közben:)
2009. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de egy ideig minden rendben volt mikor pl most a téli vakacióba éreztem azt hogy igen is szeret törödik velem de 2 3 napja már megint azt erzem hogy nem törödik velem velem van a gond? probajm meg azt hogy kicsit en se figyelek anyira rá?
2009. jan. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!