Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a párkapcsolatban élő nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a párkapcsolatban élő nő, aki igen sűrűn (max. pár naponta) tölt fel magáról képet a social médiára, az szinte egész biztosan el van hanyagolva?

Figyelt kérdés

Az elhanyagolást értsük bárhogy, a lényeg hogy az adott személy annak érezze, nem feltétlenül szexhiányra gondolok, hanem akármire, pl. minőségi idő, érintések stb.


Milyen más oka lehet, ha valaki ilyen mértékben igényli a figyelmet és a lájkokban, hozzászólásokban mérhető visszacsatolást?


júl. 8. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem, ne is reménykedj.

Nincs szabály erre, annyi mindentől függhet.

Szállj ki mások életéből, azt javaslom, ne fantáziálgass.

júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Ne kombinálj.
júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Mi a francban reménykednék? Feltettem egy egyszerű kérdést, tanulj már meg olvasni és értelmezni, szerencsétlen troll.


A továbbiakban 70-es IQ feletti válaszadók meglátásait várom.

júl. 8. 16:26
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Több mint valószínű.
júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen.
júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben igen, de nem feltétlenül.

1. Van, aki simán pénzt keres vele, manapság tök jól lehet keresni közösségi médiában, főleg instán azzal, ha vki szimplán jól néz ki és vannak követői, nézői.

2. Akkor is lehet vki figyelemhiányos, ha kap elég vagy mondjuk úgy, egészséges ember számára megfelelő mennyiségű szeretetet, figyelmet, érintést.


Én amúgy inkább azt látom, hogy az elhanyagoltabbak inkább a családi képeket meg a párjukkal készült képeket nyomják fel folyamatosan a social mediára #blessed meg "gyönyörű családunk", "az én hercegemmel" stb feliratokkal, kb. maguknak is hazudva, milyen remek az életük és a kapcsolatuk.

júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Ez zaklatás. Jelentve
júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amit a 6 írt lehet a valóság arra értve, hogy van vele foglalkozva, szereti őt a párja, de mivel önbizalomhiányos ami az önszeretethiányból fakad soha nem lesz neki elég amit a férfi nyújt. Tehát gondold át kérdező, hogy van valóság alapja az elhanyagoltságnak vagy sincs. Természetesen hogyha nincs akkor hiába igyekszel soha nem lesz elég számára. Pszichológus nem ártana neki.
júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Nincs osszefugges.


Nekem akkor sincs fent ha eppen nem volt pasim es akkor sem ha volt...


A baratnomeg 2 naponta tesz fel ujat akar van pasija akar nincs ...

júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez a kérdező vagy? Leírtam oda is, hogy nem normális amit csinál és le lettem pontozva, de akkor is úgy gondolom, hogy hamarosan le lesze cserélve.

júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!