Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a férjem sértődöttsége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem sértődöttsége? Tényleg rosszul reagáltam?

Figyelt kérdés

A férjemmel eléggé ellaposodott a kapcsolatunk, ezért próbálunk tenni ellene, de ő sokszor olyan módon, hogy csak lesek, mert mintha nem is ebben a családban élne.

Valóban elmondtam neki, hogy zavar, hogy minden szervezés, tervezés, megvalósítás csak az én dolgom. Ő ezt azzal próbálta orvosolni, hogy most hétvégére lefoglalt kettőnknek egy wellness hétvégét, amiről nem is szólt és kivett 1 hét szabit is, amiről szintén nem, viszont így dolgozik azokon a napokon, amikor itthon kellene lennie.

Csütörtök reggel állt elő azzal, hogy pakoljak, péntek reggel utazunk. Én először azt hittem, csak egy rossz vicc, szóval nevettem rajta, de kiderült, hogy sajnos igaz. Próbáltam a hirtelen haragomat nem rázúdítani, így viszont megkaptam, hogy túl ridegen reagáltam. Megkérdeztem, hogy kivel szeretne menni, mert tudja, hogy nőgyógyaszati problémák miatt vízbe nem mehetek. (Nem tudta.) Utána mondtam, hogy rendben, megyek, max nem megyek vízbe. Megkérdeztem, hogy a gyerekeket hova viszi át addig, csinált-e képkártyákat, felkészítette-e a kicsit (auti) az egészre stb. Úgy nézett rám, mintha ufot látott volna. Kiderült, hogy ez a része meg sem fordult a fejében. Elmondtam neki, még itt is nyugisan, hogy az nem segít, ha ész nelkül kapkod, inkább segítsen először nekem és majd mikor belejön, akciózhat eredményesen ilyeneket. Sajnos az egésznek az lett a vége, hogy kiakadt és a fejemhez vágta, hogy szerinte azért laposodott el a kapcsolatunk, mert én mindenben a kifogást keresem, mint most is, ahelyett, hogy a gesztust értékelném.

Ezután sajnos már veszekedős stílusban, de közöltem vele, hogy melyik az az 5 nap amit feltetlenül itthon kell lennie. Itt megkaptam, hogy ő ebben a családban csak rabszolga és csak arra jó, hogy a gyerekek babysittere legyen, majd elvonult gépezni meg aludni.

Nem tudom már tényleg, hogy mit kellett volna mondanom. Tapsikolni, hogy milyen ügyes vagy és befogni a számat?

Hogyan vonjam be a családunk életébe, ha ilyen szinten nem állnak neki össze a dolgok?


júl. 6. 16:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

" ő ebben a családban csak rabszolga és csak arra jó, hogy a gyerekek babysittere legyen, majd elvonult gépezni meg aludni"


- egy rabszolga vagyok!

- na irány egy kis gépezés a haverokkal mehet a ranked

- szundi

júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező. Nekem eleve az, hogy kijelenti, hogy másnap utazunk - ez egy marha nagy NEM.


Úgy, hogy szívesen utazok, de ha a vőlegényem azt mondaná, pakoljak, holnap megyünk welnessezni néznék egyet, aztán max kinevetném.


Hogyne, a háztartás, a munka stb meg megcsinálja magát.

júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!