Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznék a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a párommal a szüleim tudta nélkül, meddig lehet ezt így csinálni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: párommal együtt éltünk, másfél évet, szüleimnél. Szüleim nagyon rendes életet élő, átlagos emberek és nagyon ragaszkodnak hozzám. Aztán kiderült páromról egy elég csúnya dolog, a múltjáról, ami a jelenre is kihatott. A szüleim hatalmasat csalódtak páromban, soha többé nem akarnak hallani róla, és azt sem akarják, hogy én bármiféle kapcsolatban álljak vele. Elköltözött tőlünk. Szüleim úgy tudják, hogy mi már nem tartjuk a kapcsolatot, hogy akkor, mikor kiderült a páromról ez a dolog, akkor szakítottunk, és én is ugyanúgy "utálom", mint ők. De ez nem így van, én azóta is tartom a kapcsolatot vele, a szüleim tudta nélkül. Soha nem derülhetne ki szüleim előtt, hogy mi a jövőben együtt legyünk, sosem fogadnák el, soha. Nem lehetnek megbeszélni velük ezt a dolgot, ez egészen biztos. Én szüleimmel lakom most, párom ugye elköltözött. De együtt akarunk élni továbbra is, össze akarunk költözni albérletbe. De a szüleim tudta nélkül. Mármint hogy ne tudják meg soha, hogy én párommal élek albérletben, hanem azt mondanám hogy egy barátnőmmel. Mi a véleményetek, meddig lehet ezt csinálni, volt valaki hasonló helyzetben, van ennek így jövője? Nem tinik vagyunk, szóval nem egy egyszerű dackorszakról van szó vagy valami, a szüleim azért sem tudhatnának a kapcsolatról, mert abból jogi bonyodalmak is lennének.
2009. jan. 6. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartható az állapot.Csak rajtatok mulik,hogy meddig de tényleg éveket akarsz hazugságban élni? és hazudozni a szüleidnek? Nem vagy tini,de ugy viselkedsz.Mondd meg anyádnak apádnak,hogy te szereted a párod,és ha ők nem visleik el akkor is összeköltöztök.A te életed.Milyne jogi bonyodalom lehetne ebből? Arra tippem sincs,de ha leirod biztos arra is tanácsolnak majd valamit utánam.
2009. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz kérdés, de ha a szüleid ennyire ellenzik a dolgot, nem hiszem hogy hosszútávon kivitelezhető lenne ez a kapcsolat. Gondolj csak bele. Most csak együtt szeretnétek lakni, de egyszer össze szeretnétek házasodni, gyerekeket vállalni, stb... Ha a lakás dolgot még nagy nehezen (hazudozással) meg is oldjátok valahogy, a továbbiakban erre biztos hogy fény derülne. Gondolj csak bele melyik lenne nagyobb hatással a szüleidre... Ha kijelentenéd hogy te a múltja ellenére is vele szeretnél lenni, tiszta lapot adsz neki, és "újra" szeretnéd kezdeni, vagy ha hónapok, évek múlva egyszercsak rájönnek, hogy végig átverted őket... ?!
2009. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!