Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki tud segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tud segíteni? Vagy hasonló helyzetben van, esetleg megismerne még így is?

Figyelt kérdés

Nem iszok nem bulizok,de magamról nem szeretek véleményt mondani,így mások szavaival élek:

"Kedves vagy, rendes, segítőkész,aranyos, jószívű, tudsz vicces lenni, és egy "kincs vagy".

Páran már próbálkoztak nálam, de

mégis egyedül vagyok,mert aki közelít ugymond védekezés képpen egy falat húzok magam köré hogy védjem magam a csalódástól.Egy valakinek sikerült a falat feltörni(férfi),(egyéb okok miatt) el kellett hogy hagyjon.Szerintetek mit tegyek ,hogy ne legyek párkapcsolatilag egyedül?


2010. okt. 31. 14:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hidd el olyan nem vagyok, a volt barátommal sem érdekelt ki mit mondott.Én őt szerettem ,nagyon,neki kiadtam a lelkemet,és most csalódnom kellett,mert nem látott esélyt rá hogy együtt tudjunk lenni, a távolság miatt,és az anyagiak miatt!pedig bíztam benne,de ezek után akkor kiben bízzak????mit tegyek???
2010. okt. 31. 15:30
 12/19 anonim ***** válasza:
15:10-es vok, és hidd el, én még életemben nem tetszettem senkinek. Lányoknál pedig nem a kinézet a legfontosabb nekem, sőt már ott tartok, h szinte bárki jó lenne, ha kellenék neki. Amúgy h rólad is legyen szó: ne emelj falat magad köré, a csalódás mindig benne van a pakliban, de így egy szép szerelemtől is megfoszthatod magad!
2010. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,társkereső oldalakon ,vagy iwiw Lovehunterbe próbáltad már, ugye?Minél több oldalon keresel ,valaki rád talál :)

A falam lebontása egy valaki kitartó erejének köszönhetően akkor lebomlott,várok, hátha valaki majd úgy dönt ,hogy megéri falat törnie :)de így látatlanban senki nem fogja eldönteni :) ezt már tudom , mert számít a külső is valamennyire...

2010. okt. 31. 15:49
 14/19 anonim ***** válasza:

15:21-es vok. A hozzászólásaid alapján tényleg teljesen normális, kedves lánynak tűnsz. Sajnálom, hogy az ilyenek nem találnak maguknak hozzá illő párt :S. Az emberekben vmilyen szinten muszáj leszel megbízni, de ettől még soha nem éld magad bele semmibe túl hamar.

Szívesen beszélgetnék veled, írj privát üzenetet, ha gondolod!

2010. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) és írtam privátot.
2010. okt. 31. 16:51
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát nézd: nekem idén volt az első kapcsolatom, ami olyan rövid volt, hogy szinte nem is volt...

Nem bulizok, nem iszok, sőt semmit nem csinálok, amit egy "egészséges" ember igen, ráadásul kinézetre sem vagyok túlzottan bizalomgerjesztő.

Ennek ellenére nem adom fel, Te se tedd :)


23/F

2010. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi ,nem adom fel én sem ,mert szeretnék gyereket és saját családot is egyszer,ehhez pedig kell egy "apa" is.

Ezekkel tisztában vagyok, csak belém búj a kis ördög, ha közelit hozzám valaki "hogy biztos van hátsó szándéka is " Nem tudom elhinni,hogy van aki engem szeretne,pedig nem vagyok rossz ember...

2010. okt. 31. 18:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Jajj :D

Már mért lenne mindenkinek "hátsó szándéka"? Szerintem ismerkedésnél úgy is kiderül.

Amúgy meg mindenkit szeret valaki, csak türelmesen kell várni, hogy Rád találjon az a valaki :)

2010. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"Jajj" Ugye nem fájt :D ???

Türelmesen várok ,hidd el :))

2010. okt. 31. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!