Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki tud segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tud segíteni? Vagy hasonló helyzetben van, esetleg megismerne még így is?

Figyelt kérdés

Nem iszok nem bulizok,de magamról nem szeretek véleményt mondani,így mások szavaival élek:

"Kedves vagy, rendes, segítőkész,aranyos, jószívű, tudsz vicces lenni, és egy "kincs vagy".

Páran már próbálkoztak nálam, de

mégis egyedül vagyok,mert aki közelít ugymond védekezés képpen egy falat húzok magam köré hogy védjem magam a csalódástól.Egy valakinek sikerült a falat feltörni(férfi),(egyéb okok miatt) el kellett hogy hagyjon.Szerintetek mit tegyek ,hogy ne legyek párkapcsolatilag egyedül?


2010. okt. 31. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne csak kedves legyél, legyél szexi, ne csak rendes legyél, hanem légy belevaló, ne csak aranyos, hanem adj a külsőre, ne csak jószívű, hanem legyenek igényeid, ne csak te mondj vicceket, hanem nevess mások poénjain. Kincs az maradhatsz! :) amúgy biztos sokan örülnének, ha ilyen barátnőjük lenne, ne aggódj!
2010. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pontosan miben segítsünk. Nehéz így ismeretlenül tanácsot adni, de ha nem engeded közel magadhoz az embereket, akkor úgy nehéz lesz a kapcsolat kialakítása. Volt egy nagy csalódásod, vagy miért van ez? Egyébként hány éves vagy?
2010. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
meg kell adni az esélyt,h más is feltörje a falat
2010. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

22/L

Nem egy csalódásom volt sajnos,de mielőtt kialakult volna bárkivel is bármi,ismerkedéskor elkezdtem mindenkiben bízni,és már az elején csalódnom kellett bennük...én ebből inkább nem kértem.

2010. okt. 31. 14:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Vedd észre a csúnya fiúkat is, sokkal több rendes van köztük, mint a jó pasik között. Pl én :)
2010. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez egy újabb kérdés lenne, amit feltehetnék, mitől csúnya egy fiú? és mitől jó egy pasi?

Ezt is megírhatjátok ide, hogy eltudjam dönteni ,nekem jó pasi kell vagy eddig sem kerestem jó pasit!

2010. okt. 31. 15:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyidős vagyok veled csak fiú. Én is hasonló helyzetben vagyok, mondjuk nekem a legnagyobb hibám az önbizalomhiány. Most is volt egy lány, akivel randizgattam, minden nagyon szépen haladt, csak azért hátráltam be, mert úgy éreztem, hogy ő túl jó hozzm, pedig ő hajlott volna a kapcsolatra, sőt talán még most is. Tanácstalan vagyok, bizonytalan és sorra kicsúsznak a kezeim közül a dolgok. Ja amúgy bocs, hogy itt magamról írok(: pedig segítenem kellene. Hát nemtudom, ha van kedved beszélgethetünk msn-en, vagy valahol.
2010. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell megmondani, a te ízlésedtől függ. A legtöbben vkinek tetszenek, vkinek nem. De van aki mindenkinek tetszik, és van aki senkinek, én az utóbbiba tartozom :)
2010. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

15:08 ma

Írtam privit.

Kedves utolsó válaszoló,mindenki tetszik valakinek,csak lehet neked is a csunyábbak között kell keresgélned.

Hidd el olyan nincs aki életében senkinek nem tetszett, az másik dolog hogy olyanok mint én falat emelnek maguk köré ,és még közelíteni sem mernek egyesek.

2010. okt. 31. 15:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha egy srácra 10 lányból 9+ azt mondja, hogy csúnya/szép akkor az is. De ettől, még neked bejöhet a srác, és akkor nem számít más véleménye. De sok lányban sajnos benne van az h jaj mit szólnak a barátnők, család, stb., vajon nekik megfelel-e, és ezért nem jönnek össze vkivel (ne légy ilyen!).
2010. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!