Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

előre is bocs h hosszú...

több mint 4hónapja járok a barátommal. De köztünk ez sokkal előbb kezdődött. kb 1,5éve kavarunk. de az anyám nem támogat minket egyátalán. nem engedi azt sem h felhívjam egy héten 1x a szobámba, ezért az utcán tudunk talizni, vagy a pályán, játszótéren, a városban.Hozzá nem tudunk menni, mert oda meg nem akarok. Azért mert nagyon szegények, rossz körülmények között élnek,nem akarom látni:S. Az apja alkoholista, az anyja keres csak pénzt, a bátyjáról inkább nem beszélek. De ő mintha másik családból származna. Teljesen más mint ők, nem iszik, sportol, iskolába jár, és nagyon szeret. A kapcsolatom vele nagyon különleges. Idáig kitartottam mellette, lenyeltem "nagyon sok békát" miatta, a családomtól,rengeteg bántást,cikizést,veszekedést elviseltem miatta,mert ő az életem.De a szüleimnek is igaza van. minket mindig el fog választani valami,úgy érzem. nem tudom érdemes-e tovább küzdeni ezért a kapcsolatért.Mi még nem szexelünk, csak petting. De nem arra vágytam soha, hogy ezt bokrok között,játszótéren, lépcső alatt csináljam először:S Én bírom a változatosságot,de ez mégis más. Nem tudom mihez kezdjek adjatok tanácsokat:S:( Még fiatal vagyok, elköltözni nem tudok innét, rájuk vagyok utalva. pedig minden vágyam az, hogy itt hagyjam ezt a falut és hogy végre a magam ura legyek...előre is köszönöm a válaszokat

17L


2010. okt. 31. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Halgass a szivedre:) Anyud azért nem támogat,mert a fiú nem a leggazdagabb családból jött:)
2010. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted,semmikép se hagyd el,megoldódhat a probléma..Az a lényeg hogy a srác jó srác és szeret.És akármilyen szegények is,attól átmehetsz.És az anyud is csak azért akarja hogy külön legyetek és azért nem hívhatod,mert szegény,de ezzel nem kéne törődni neked se,ha szereted.Ha nem szereted nincs miről beszélni.

18/L

2010. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha minden igaz mindjárt suliváltás jön,korodból ítélve,mi lenne ha olyan helyre mennétek továbbtanulni ahol koleszosok lesztek, tudtok mellé dolgozni,akár ketten albérletet is könnyebben fizethettek. a lényeg, a suliváltás elég indok arra,hogy elmenjetek onnan messzire. mert itt más megoldás nincs. dolgozni pedig van idő suli mellett,rengetegen csinálják, városokban több lehetőség is van,és nagyobb órabér. szülőknek meg nemkell mindent tudni, ezekután hogy nem támogatnak.
2010. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit ér az a szerelem, ami egy csettintésre létrejön? Amiért meg kell küzdeni, az lesz igazán erős! Ha most a roszban kitartatok, ezután már könyebb lesz.


Tartsatok össze ne eresszétek el egymást.

2010. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek. ez nehéz,de remélem kibírom...
2010. okt. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!