Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Frusztrálttá tenne,ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrálttá tenne,ha a párod nem adna neked puszit az arcodra sem,ha nincs hozzá kedve vagy hangulata? Vagy ha büntetni akár,mert nem tetszett neki valami,amit mondtál, vagy ahogy viselkedtel

Figyelt kérdés
júl. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kikövetelni a puszit, nem vagyok óvodás. Azt viszont nem tűröm, hogy dacból, vagy érzelmi zsarolási céllal bántsanak egy kapcsolatban. Legyen az szeretet megvonás, figyelem megvonás, vagy fizikai távollét. Ha azért csinálja, hogy "móresre tanítson", mehet mást oktatni, mert én ebből nem kérek. Az ilyen játszma nem egészséges.
júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igen.
júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nálunk nem ad, akkor valami baj van.
tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lennék olyan emberrel együtt, aki nem igényli a testi kontaktust ha találkozunk. Ha rossz kedvem van is jól esik egy simi és egy puszi, ha a másik nem így van vele, akkor vagy utál már vagy ennyire eltérőek vagyunk.
tegnapelőtt 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!