Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van nőkkel ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van nőkkel ismerkedni, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem úgy járni, mint Al Bundy a Rém Rendes Családban, vagy Alan Harper a Két pasi, meg egy kicsi-ben...


Márpedig a párkapcsolat erről szól és nekem semmi kedvem ahhoz, hogy éjjel-nappal dolgozzak és gyereket neveljek, miközben az asszony ugráltat és viszi minden pénzem!



júl. 3. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj. Nem kötelező.
júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor ne ismerkedj, ha nincs kedved, vagy keress olyan nőt, aki nem akar gyereket, ha pedig biztosra akarsz menni, hogy nehogy átvágjon, hogy gyógyszert szed, azt titokban abbahagyja, létezik művi meddővé tétel.
júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi. De sok nő van amúgy, aki nem akar gyereket, ha megtalálod az értelmét a kapcsolatban élésnek, akkor ezt első körben lehet tisztázni.
júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkket sorolsz azok család nelkul már rég csöves alkoholisták lennének.
júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tudat alatt pont hogy ez kell neked. Önállóan még arról se tudsz dönteni, hogy akarsz-e párkapcsolatot. Ehhez is mások tanácsát kéred. Egy önálló ember képes felmérni hogy mi kell neki, és mi nem, nem pedig a neten koldul tanácsokat idegenektől.

Persze az egod megalázónak találja ezt az egészet, és ezért kardoskodsz ennyire egy "feletted uralkodó nő" ellen, viszont egy ilyen bizonytalan férfi szerintem pont tökéletes papucs lenne.


Még csak felelősséget se kéne vállalnod az életedért, hanem mindenért tudnád az asszonyt hibáztatni😀

júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan felsoroltál két sitcom szereplőt példának? Így hogy lehet komolyan venni a kérdést?
júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Csomó nő nem akar gyereket. Nem csak a fajfenntartás miatt akarhatja az illető valakivel megosztani az életét.
júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gyereket, de egy ilyen Edricus hasonmással sem akarok élni.
júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj olyan nőkkel, akiknek már van gyerekük.
júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!