Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem értem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem és nem tudom az okát.

Figyelt kérdés
Megbeszéltem egy fiuval h talizunk, ő kérdezte meg..és minennap irt smst, h sokszor rám gondol.. amugy ismerjük egymást látásbol.. és egyiknap uyge mondta h akkor mikortol ér rá, és majd részleteket meg besz. de azota nem irt:O ez egy hete volt.. és elbucsuzásnál h majd akkor holnap besz. de nemirt rám.. akkor ráirtam de nem hozta fel talit.. és azota nem beszéltünk mer én nem irok rá többet.. de miért van ez? mikor tudom h tetszem neki..akkor mi lelte hirtelen?-.-
2010. okt. 31. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Honnan a szarból tudjuk? Hiába tippelünk, kicsi rá az esélye, hogy eltaláljuk. Derítsd ki, mi nem ismerjük.
2010. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar veled találkozni, vagy azt várja, hogy te legyél lelkesebb iránta.
2010. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még van 1000 millió lehetőség.
2010. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs penze a randira...
2010. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enis voltam mar hasonlo helyzetbe. Csak engem a srac olelgetett meg puszilgatott. En irtam neki o vagy 2x. Egy ido utan meguntam h csak en irok neki es hagytam a sz@rba. Most van neki baratnoje en meg meg mindig bele vagyok esve:-( azt tanacsolom h inkabb beszelj vele errol a temarol ha te erzel vlmt minth fel ev mulva band. En elhataroztam h visszaszerzem es igy is fogok tenni. Barmu aron......
2010. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!