Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3-4 hós korban fogy el a...

Ha 3-4 hós korban fogy el a tejcsi vagy csökken jelentősen a mennyisége (nem értem az okát) eddig volt rendesen, mi a jobb? Tápot adni vagy elkezdeni lassan a gyümileveket, pépeket, mert azt ugye akár négy hósan lehet.

Figyelt kérdés
Most csüt. leszünk három hósak, de most már kb egy hete épp hogy elég, de én úgy látom kevés neki a tejcsi, fejek is szopi után, iszom a teát, eszek homeósbogyót, iszom sört... szoptatom is hogy szívja az üreset is akár tovább és még erre fejek, de semmi növekedés a tej mennyiségét tekintve szóval el kell gondolkodnom mi legyen.Érvek, ellenérvek, tapasztalatok érdekelnek.
2009. febr. 16. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is csak 3 hós koráig tudtam teljesértéküen szopiztatni a lányom. azóta tápszeres, igaz most már 11 hós, de még mindig kell neki 2x a tápi, reggel és este is. szerintem nyugodtan adhatsz neki tápit, és lassan elkezdheted a hozzátáplálást. de még az elején nem teljesen tudok kiváltani az étkezéseket, ezért van szükség a tápszerre. remélem segítettem.

2009. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szükség lesz a tápszerre, mert hiába a hozzátáplálás, nem tudnak még felszívódni azok a dolgok, amik kellenek neki. Sajnos ez van:)

Az első 3 hónap a lényeg, ha ez vígasztal:)

Addigra már jó az immunrendszere:) te megtetted a magadét:)

2009. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen kell a tápszer. Én 4 és fél hónaposan vettem észre, hogy kevés lesz a tejcsi. Elkezdtük a tápszert, az megnyugtatott, hogy nem éhes és most 10 hónapos a kisfiam 2-3-szor szopizik naponta.
2009. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!