Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Gyerek nincs. 40es éveinkben vagyunk. Másfél éve páromnál melldaganatot diagnosztizáltak. Műtét, sugár, kemót nem vállalta.

Onnantól kezdve csúszott szét a szexuális életünk.

Ami eddig nem volt probléma, nem akartam ezzel terhelni. Lassan 1 éve, hogy a sugárkezelésnek vége. Jár kontrollra, minden rendben.

De a szexuális vágya nem jött vissza. Hormonálisan minden ok. Az utóbbi hónapokban kezdtem újra többször próbálkozni, de csak visszautasítást kapok. Nőgyógyász nem tud mit mondan.

Kedves hölgyek, van aki keresztül ment hasonlón? Tudom, hogy ez lelkileg megvisel egy nőt, de lassan a sok visszautasítás meg nekem rossz. Sajnos nem tudok vele beszélni erről, mert azt a választ kapom, hogy neki nincs szüksége a szexre.


júl. 3. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Èn biztos nem lennék már vele, dobd ki.
júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
El lehet válni.
júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én megoldást akarok erre, nem szakítani akarok. Látom sosem voltál szerelmes.
júl. 3. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudsz szex nélkül élni, akkor csak a válás marad. Vagy közlöd vele, hogy lesz szeretőd. A szexuális vágya már lehet soha nem fog visszaállni, vagy csak nagyon sokára. Itt nem lehet hibáztatni egyik félt sem, de a megoldás nem lesz happy and.
júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nincs kedve szexelni. Nem szedheted rá és nem kötelező neked szex nélkül élni. Így a legjobb megoldás a válás.
júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen betegség annyira megterheli lelkileg az embert, hogy sokan pszichológushoz is járnak. Mert nem elég a testet gyógyítani, a pszichét is kell. Úgyhogy a feleségednek pszichológusra lenne szüksége hogy feldolgozza azt amin keresztülment.
júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1, 🤮🤮🤮

Neked csak addig kell a nő, amíg dugható, ja. Megbecsülés, szeretet? Ugyan!

Kérdező, ne haragudj, nem tudok segíteni, szerencsére nincs ilyesmiben tapasztalatom. Esetleg pszichológus? Nagyon együtt érzek és minden tiszteletet megérdemelsz! Kívánom, hogy rendbejöjjetek.

júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3

Ez érthető, de ha nem akar szexelni, akkor csak ülsz a lyuk mellett és vonyítasz,vagy pedig lemondasz a vele való közösülésről és csendben leszel. Sok megoldás nincs. Az sem jobb ha kedv nélkül odafekszik, hogy tessék akkor itt van. Ez megint nem lesz kielégítő számodra sem. Egy rákon és az ahhoz kapcsolódó kezeléseken átesett nőnek nem a szex az élete nagy problémája, hanem az, hogy túlélje. A jelenlegi minden rendben van, csak mostani állapot. Ez akármikor megváltozhat. Ha te lennél rákos, nem a dugáson járna a te eszed sem, hanem a túlélésen.

júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pszichológustól már kért időpontot a feleséged?
júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!