Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm folyton szekál mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

A barátnőm folyton szekál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon furcsa mert már hat éve ismerjük egymást,ugyan nem élünk együtt de elég sűrűn együtt vagyunk. Párt hónapja figyeltem fel arra hogy folyamatosan a magasságommal szekál. Miért nem vagyok magasabb mint ő, és szemmel láthatóan ez nagyon zavarja. De ugyanolyan magas vagyok most is mint akkor amikor megismertem, és ő se nőtt egy centit se úgyhogy ezt az egészet nem értem :( ő 172 én 174 vagyok de ez neki gáz . Legtöbbször felhozza a témát! Közeledik a lányom esküvője és már neki is megjegyezte hogy én miattam nem tud olyan cipőt felvenni amit szeretne mert tiszta szégyen lenne ha magasabbnak néznek ki mint én.. és engemet ez már nagyon zavar úgy érzem lenyom és leszégyenít.. úgy gondolom ha egyszer kétszer megjegyzi poénosan az még nem zavar de hogy állandóan ezt hallom már azért egy kicsit idegesít.. szerintetek ez miért van? Miert zavarja ez mostanában?
júl. 2. 20:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
júl. 3. 05:13
 12/13 anonim ***** válasza:
6 éve együtt és külön? az meg mi
júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az pont az hogy neki is külön háza van és nekem is ! Nem tud egyéb okokból onnan eljönni
júl. 3. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!