Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem tud fele annyira törődni mint az anyjával?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, én 25 éves nő vagyok, ő 27 éves férfi. Együtt élünk majdnem a kapcsolatunk legeleje óta. Az utóbbi több mint egy évben nagyon elkezdett zavarni, hogy úgy látom, semmi empátia nincs benne felém. Pl. amikor tüdőgyulladásom volt, annyit nem bírt megkérdezni, hogy kérek e enni vagy ha kértem egy bögre teát, azt sem csinálta meg. Abszolút nem figyel oda rám. Már nem tudom hányszor elmagyaráztam neki, hogy mennyire bánt ez engem én mi az ami jól esne, ezek után a beszélgetések után hitte azzal mennyire igyekszik, ha napi egyszer meg simogatott ha elment mellettem, de semmi több, vagy ilyenkor kiakadt hogy már megint mit hisztizek. Ha szexelni akar, nem odajön és elkezd puszilgatni vagy bármi, nem, kijelenti hogy ő szexelni akar…

Azt érzem, teljesen elhidegültem tőle érzelmileg. Viszont közben ha meglátogatjuk az anyját, rá úgy figyel mint a hímes tojásra. Ha az anyja este lefeküdt aludni, onnantól már a fürdőszobába sem akarja hogy kimenjünk, nehogy felébredjen. Szóval igazából megvan benne a törődés, csak valamiért ez az én irányomba teljesen kiveszett belőle. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok?



júl. 2. 10:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Te tényleg ilyen vak vagy,már bocsánat?legyen már tartásod...
júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
Barátnőmk,feleségek,barátok jönnek-mennek az életben,a család az egyetlen ,amiben bizhatsz. Ezért! Most ez neked fúrcsa,de ha lesz egy fiad, akkor majd másképp fogsz erre gondolni.
júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

"amikor tüdőgyulladásom volt, annyit nem bírt megkérdezni, hogy kérek e enni vagy ha kértem egy bögre teát, azt sem csinálta meg. Abszolút nem figyel oda rám."


Én nem vagyok egy társasági lény, de a nyugdíjas szomszéd nénivel többet foglalkozom, ha beteg.


Én biztos nem tudnék közös jövőt tervezve párkapcsolatban élni valakivel, aki ennyire nem törődik velem és az érzelmi szükségleteimmel.


"Ha szexelni akar, nem odajön és elkezd puszilgatni vagy bármi, nem, kijelenti hogy ő szexelni akar…"


Őszintén megértem, ha úgy érzed, hogy elhidegültél tőle.

júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgy döntesz, hogy tovább szenvedsz mellette, legalább gyereket ne szülj neki. :(
júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennek egyutt egy ilyen kocsoggel
júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy gyökér, szerintem menekülj.
júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nyilván epitkezik veled, mert egyedul nem tudna finanszirozni.
júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nem tart fele annyira sem fontosnak értékesnek az életében, mint őt.


Te tudod, hogy ez a viselkedés neked megfelel-e, boldog leszel-e így mellette.


Azon azért mindenképpen elgondolkoznék a helyedben, hogy ha most ez van, egy viszonylag friss, három éves kapcsolatban ennyire mutatja ki a szeretetét, ennyire képes a gondoskodásra, törődésre, a szexualitásban ennyire képes a valódi intimitásra, ennyire képes vagy hajlandó ráhangolódni a te lelki, érzelmi szükségleteidre, akkor mi lesz 5, 10, 20 vagy akár hány év múlva.


És mi lesz azokban a nehéz élethelyzetekben, amikor sokkal nagyobb szükséged lenne a szeretetére és támogatására, odafigyelésére, törődésére, mint huszonévesen egy tüdőgyulladás esetén?



esetén?

júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azok akik lekezelő stílusban írtak, csak annyit szeretnék mondani, hogy nyilván nem vagyok vak sem hülye. Egy elég traumatikus gyerekkorom volt és még tanulom azt, hogy mit hogyan kell egy emberi kapcsolatban csinálni a dolgokat, szerintem ti sem vagytok tökéletesek és követtetek már el olyan hibát amit megbántatok. Nyilván látom a hibákat, fel is tudom őket fogni, csak ilyen helyzetben jól esik az embernek egy kedves megerősítés vagy ha meghallgathatja mások tapasztalatait amikor amúgy is el van keseredve. Az érdemes hozzászólásokat pedig köszönöm:)
júl. 3. 11:47
 20/20 anonim ***** válasza:
Te is átlátod a szitut,szóval tényleg jobb lenne dobbantani..
júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!