Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem tud fele annyira törődni mint az anyjával?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, én 25 éves nő vagyok, ő 27 éves férfi. Együtt élünk majdnem a kapcsolatunk legeleje óta. Az utóbbi több mint egy évben nagyon elkezdett zavarni, hogy úgy látom, semmi empátia nincs benne felém. Pl. amikor tüdőgyulladásom volt, annyit nem bírt megkérdezni, hogy kérek e enni vagy ha kértem egy bögre teát, azt sem csinálta meg. Abszolút nem figyel oda rám. Már nem tudom hányszor elmagyaráztam neki, hogy mennyire bánt ez engem én mi az ami jól esne, ezek után a beszélgetések után hitte azzal mennyire igyekszik, ha napi egyszer meg simogatott ha elment mellettem, de semmi több, vagy ilyenkor kiakadt hogy már megint mit hisztizek. Ha szexelni akar, nem odajön és elkezd puszilgatni vagy bármi, nem, kijelenti hogy ő szexelni akar…

Azt érzem, teljesen elhidegültem tőle érzelmileg. Viszont közben ha meglátogatjuk az anyját, rá úgy figyel mint a hímes tojásra. Ha az anyja este lefeküdt aludni, onnantól már a fürdőszobába sem akarja hogy kimenjünk, nehogy felébredjen. Szóval igazából megvan benne a törődés, csak valamiért ez az én irányomba teljesen kiveszett belőle. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok?



júl. 2. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret mar teged. Sajnalom. Donts, hogy szeretnel e ebben benne maradni vagy keresel olyat, aki odafigyel rad. Mert hidd el,van olyan.
júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt kérdezd meg magadtól, miért is vagy ebben a kapcsolatban?
júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Anyuci pici kisfia. Az ilyen kb. soha nem változik meg. Legjobb lenne szakítani. Egyébként nem tudom miért ő érdekel téged amikor egyértelmű a helyzet. Egyáltalán nem szeret téged. Te csak vagy neki mint pótanya. Nem is értem miért alázod szét magad miatta. Már rég el kellett volna hagynod.
júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Viszont közben éppen építkezünk és azt látom rajta, hogy tényleg azon van, hogy minél előbb kialakítsuk a saját kis otthonunkat. Ilyen dolgokból úgy latom hogy szeret és valóban velem tervezi a jövőjét, de ha az érzelmi részét nézem akkor én is úgy latom, hogy nem szeret
júl. 2. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Gondolkozz el azon, hogy úgy akarod e leélni az életedet, hogy egy nyamvadt teát nem kapsz ha beteg vagy
júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Az építkezés simán szólhat csak róla, nem rólad.
júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Te miért törődsz vele amikor ő szarik rád? Inkább ez a nagy kérdés. Szerintem igazi lábtörlő és kapcsolatfüggő vagy. Nyugodtan el is vérezhetsz mellette, ő neki csak az anyja számít. De te nem bánod ezek szerint mert építkezik. Nem veled építkézik jó reggelt. Magának épít. Te csak vagy mellette mint kellék és le fog cserélni ha jön életébe más.
júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Az anyjába szerelmes,de vele nem szexelhet. Te pedig ezt a viselkedést is tűröd, így veled van. Neki így kényelmes. Azért tervez jövőt veled, mert neked nem gond, ha le se szar. Tedd fel magadnak a kerdést, hogy kell-e ez neked egy eletre. Félkész házat is el lehet adni.
júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nekem van egy sanda gyanúm: a férjed mindig is ilyen volt, csak most, 3 év után válik ez számodra egyre zavaróbbá.

Szóval a kérdést úgy kell föltenni, miért ilyen párt választottál magadnak.

júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

"Viszont közben éppen építkezünk és azt látom rajta, hogy tényleg azon van, hogy minél előbb kialakítsuk a saját kis otthonunkat. Ilyen dolgokból úgy latom hogy szeret és valóban velem tervezi a jövőjét"


Ebből én nem látom, hogy szeretne. Szeretne házat.

júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!