Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted hogy automatikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted hogy automatikusnak veszi a párod hogy te megcsinálod, elintézed?

Figyelt kérdés

Én kezdem azt érezni hogy szinte

" cselédnek " néz barátnőm.


Nem arról van szó hogy ne segítenék..de akkor is, ő is meg tudná oldani pláne ha van ideje.


Például ma egész nap otthon van mégis én intézzem el neki azt amire a tesója kérte őt. Felajanlotta eljon velem, de mikor indulnom kellett még aludt 9kor.



Este szól barátnőm hogy kell inni és már mondja is mit kér.


Neki kellenek kintre a virágok de én kínlódjak velük ha már megvan hogy nézzen ki valahogy


tegnapelőtt 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lesz így sokáig. Nem vagytok egymáshoz valók.
tegnapelőtt 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
No és miért vagy vele? Megbeszéled vele ezeket a dolgokat és kompromisszumot kerestek, avagy behuzod füled farkad és csinálod?
tegnapelőtt 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nyeregben érzi magát. Tudja, hogy az asztalra is 💩hat, legfeljebb morogsz de eltakarítod. Szakítani úgyse mersz. Ez van, ha valaki rájön, hogy a tetteinek nem lesz következménye és a szavad semmit se ér. Ráadásul már nem is szeret, ez se tartja vissza. Inkább ott tesz alád, ahol csak tud.

De ha neked az kell, nyugodtan várd ki, hogy pokollá tegye az életed. 😀 Megérdemled.

tegnapelőtt 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam az ökröt mert csinálod hanem azért, hogy feltettél ilyen ostoba kérdést. Nem mindegy, hogy te vagy ő csinálja. Nem tudsz megtenni érte többet mint amit alapból adnál? Vagy mi?
tegnapelőtt 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De megtudok és ezzel nincs baj. Csak vissza nem jön. Csak nem mindegy az arány
tegnapelőtt 15:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ki lakik kinél? Ki tart el kit?
tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5# mi az, hogy vissza nem jön? Nem tesz érted semmit? Furán hangzik ez így.
tegnapelőtt 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán tesz. Inkább tesz rám terhet hogy ezt vagy azt intézzem el. Mindent szinte én tartok fejben, ő csak a saját dolgaival törődik.
tegnapelőtt 19:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Hétköznapi dolgok kapcsán semmit nem tart észben, kényelmesen elvan. Át se zavarja ha hetekig nincs felporszívózva mert ilyenkor se csinálja meg ha épp van ideje..
tegnapelőtt 19:57
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

"az se zavarja ha hetekig nincs felporszívózva"

Eszerint téged se...

tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!