Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem miért rossz minden?

Figyelt kérdés
Bármilyen dolog erdekel, azt a barátom leszólja. Már oda jutottam hogy semmi nem érdekel. Mindig leszól mindent, bármilyen weboldalt is, amit olvasok. Ha játszok, akkor azt szólja le, hogy milyen hülyeséggel játszok. Volt olyan mondtam neki közös ötleteket, és még en éreztem magam hülyén, amiért azt mondtam.
jún. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Valszeg kismert.

Nekem is volt hasonló csajom.

És vele nem lehetett egyenlően élni, mert arra gerjedt ha meg van alázva.

Szexuálisan is ezt ígényelte, és a hétköznapokban is.


Aztán idővel ez nekem uncsi lett.

jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ti nem passzoltok, ennyi. Minek vagyok együtt?
jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert szakítani akar, és hogy ne ő kerüljön ki bunkón a dologból, így megpróbál téged rávenni arra (kiprovokálni belőled), hogy te is ezt akard. Nem kell aggódni, nem fog megsértődni, mert már egy ideje mással van a hátad mögött.
jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
85%
Hát, nem néz téged valami sokra.
jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, még ma add ki az útját ennek a bunkónak!

Már a kérdésed is rossz, és mutatja, hogy megalázott helyzetben vagy!

"Bennem miért rossz minden?" - Nem, nem rossz benned minden, csak a barátod próbálja ezt elhitetni veled. És természetesen egy normális párkapcsolatban ilyen nincs, vagyis ez a kapcsolat a legkevésbé sem nevezhető normálisnak.

jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Benned leginkább az a rossz, hogy olyan emberrel vagy együtt aki csak lehúzni tud ahelyett, hogy felemelne.
jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy! Dobd már ki!
jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!