Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az újrakezdésünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az újrakezdésünk előtti mással való szex az exem részéről valamilyen szinten megérthető?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt szakított velem a barátom, ezt követte a se veled se nélküled kapcsolat, viszont most elém állt, hogy szeretné újrakezdeni velem. Mikor találkoztunk sajnos belőlem egy nagyon rossz stílus jött elő, távolságtartó voltam és közönyös, de hát nem tudtam egyből a karjaiba omlani, pedig akartam őt… Azonban ezt a viselkedést pár nap múlva sok gondolkodás után meg is bántam és közöltem vele próbáljuk újra.Ekkorra már ő lett ridegebb de megállapodtunk randizzunk. Viszont kiderült, hogy a talink után, amikor tőlem csak is visszautasítást érzékelt, más lányhoz menekült és a szakításunk óta először lefeküdt mással.


Objektíven vagy az ő részéről szeretném megérteni a szituációt.

Érthető-e hogy egy sértett férfi nem gondolkodik és ilyen hülyeséget csinál? Felhozható-e érvként, hogy úgy érezte én nem vagyok vevő az újrakezdésre, sértette az egóját és ezért bepróbálkozik mással? Csak én azt nem értem ha komolyan gondolta velem, hogy gondolhatta meg magát pár nap alatt…miért nem tudott nekem egy pici időt adni. Tudta nagyon jól hogy szeretem és a ha még ad nekem egy minimális erőfeszítést én újra adok neki esélyt. Nem értem mi ütött belé, de őszintén félig meddig talán megértem. Nem kérhetem számon nem voltunk együtt. Bánja, engem akar, nem így kellett volna, de nem érezte hogy viszont akarom őt.


Én új esélyt szeretnék adni neki továbbra is, de előtte meg akarom érteni a tettét.



jún. 30. 12:23
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
79%

Nem kell új esélyezni.


A tette a kövi: remélte aznap a puncit, nem kapta meg tőled.

Nem mondom, de mintha tárgyként lennél kezelve,

a frici meg egy játszmázós kis f@szfej.

jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen fájt neki ahogyan viselkedtél vele, elvesztette a reményt és mivel neki fájt téged akart büntetni. Persze csak tudatalatt, a felszínen csak felejteni akart, jól érezni magát legalább egy kicsit és azt érte el, hogy most mindketten rosszul érzitek magatokat/ rosszul érzed magad. Ő az a típus aki nem bírja a gyűrődést és menekül, a könnyebb utat választja. Vagyis hiába maradtok együtt ha megint beüt a krach ismét a könnyebb utat fogja választani: megcsal és/vagy szakít. De mégha nem is történne ilyesmi be kéne látni kérdező, hogy nemhiába szakítotattok és hiába nem dagasztott volna meg mást/másokat akkor se fog működni a párkapcsolat köztetek. Az ex nemhiába ex.

Sejtem nem fogsz szakítani inkább megvárod míg ő teszi meg veled.

Szenvedj/szenvedjetek akkor tovább.🤷

jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a hülyeség, ha veled újra kezdi.

Nem véletlenül mentetek szét.

jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy szeret ha képes volt mással szexelni. De te szereted. Inkább mindketten társfüggők vagytok.
jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő alig pár napja lefeküdt egy másik nővel, és te kész lennél visszafogadni? Elég kicsi lehet az önbecsülésed. Ha a férfi így reagált, akkor nem stabilak az érzései, és eleve inkább kapni akart, mint adni. Nincs meg köztetek az igazi kötelék, ami miatt érdemes lenne újra próbálkoznotok.
jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kirakott a fenébe, kib@szta magát aztán visszament volna hozzád majd mivel nem fogadtad vissza megint kib@szta magát és most "hirtelen" vele akarsz lenni.

Hát ne hari de nem vagy normális ha nem látod milyen gyökérnek adsz újabb esélyt arra, hogy kidobjon, de előtte bohócot csináljon belőled.

jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy elmondta, így legalább tudod, hogy ő ilyen gyenge, bármikor ha összevesztek újra képes lesz másba kapaszkodni, mert kell neki a visszaigazolás. Nekem ezután elmenne tőle a kedvem, de te tudod...
jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen érhető az ő része:


Nem szeret téged csak ki akar használni szex és egótunning miatt, nincs ki körbeugrálja, törődjön vele és jó lennél hiszen szakítás előtt is megtetted.


De 99,99%, hogy simán, szemrebbenés nélkül hűtlen lesz hozzád.

jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell tettet érteni, mert nem lesz az. Sajna újra kezdés neked kislány
jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!