Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul eső dolog vagy megérth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul eső dolog vagy megérthető?

Figyelt kérdés

Párom 2 honapot volt kint külföldön most egy hétre haza jött,első nap meglepett és utána egy egész napot együtt töltöttünk de azt leszámítva reggeltől estig dolgozik és ma nála voltam,mondtam neki szabadnapos vagyok és örülnék ha kicsit előbb el tudna jönni,hogy tudjunk napközben is időt tölteni egymással...de már reggel 6 kor elment és csak este 9 körül jön haza(ismerősének a kertjében dolgozik tetőt csinálnak és ő csak egy segítő szóvql bármikor eljöhetne nem kellene este 9 ig maradnia)

Utána meg én utazok el 2 hétre szóval nem találkozunk megint


Jogosan esik rosszul hogy ebben az egy hétben nem tölt több időt velem? Persze pénzből élünk de mikor 2 hónap után haza jovok azert a páromra is számítok időt...


2023. jún. 30. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, nem jogos, kit izgat, amikor téged bánt? Mondd meg neki, hogy több időt szeretnél vele tölteni el, ha nem érti és ha visszatérsz ugyanez, hasonló a helyzet nyugodtan kidobhatod, mert neki másodlagos vagy.
2023. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Aki nem keres nem szeret!
2023. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy jól esne ha tobb ideje lenne...felajánlotta hogy masnap munka után megvár és elmegyunk a moziba meg utána mikor elutazok elvinne ő és aznap is szabad vagyok igy egyutt tudnank lenni...viszont ezt már mondtam neki korábban is és csak mondogatta hogy majd meglátja de most hogy tudja rosszul esik a dolog igy mar magatol tudja mondani...
2023. jún. 30. 20:01
 4/5 Leclerc ***** válasza:
100%
Igen, jogosan esik rosszul, több időt kellene veled töltenie, főleg ha igy be van osztva hogy mikor tudtok együtt lenni.
2023. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy párkapcsolat?
2023. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!