Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is összeveszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is összeveszett a párja amiatt, mert hogy ti nem vagytok olyan jól neveltek, a szüleitek nem tanítottak meg főzni, takarítani stb?

Figyelt kérdés
Ez nálunk állandó vita tárgya. Párom kiakad, mimor azt mondom, hogy anyám rengeteg pénzt fizetett értünk, taníttatott minket, küldött külföldre. Szerinte a pénz nem minden. Ha egy anya nem nevel meg igazán, nem tanítja meg hogy kell főzni, ellátni magadat, akkor a párom feladata megnevelni. Ti ezzel egyetértek?

jún. 29. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor fizesd meg a bejárónőt és meg van oldva.
jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tud főzni. Itt igazából arról van szó, hogy míg neki ez egy örömforrás, plusz nem tehetné meg, hogy rendeljen, addig nekem egy kellemetlen tevékenység
jún. 29. 14:28
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd:

Két verzió van.

1. hajlandó vagy a takarítást és főzést megosztani a pasiddal

2. keresel annyi pénzt, hogy bejárónőt fogadsz és rendelsz.


Én az elsőt javaslom. Egy felnőtt ember legyen képes önmagát ellátni, akár férfi, akár nő. Ha már megtanultad és van rá anyagi keret, akkor jöhet a második pont, de azért olyan szerencsétlen ne legyen senki, hogy képtelen kitakarítani vagy egy ebédet elkészíteni.

jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Engem meg jól lepontoztak :D szerintem úgy fair a faszitól ha szakít veled és keres egy életrevalóbbat. Win win
jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!