Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti a rosszfiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a rosszfiút választanátok magatoknak, vagy egy jófiút? Miért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel , hogy van 2 fiú akik közül választanotok kellene.

Az egyik kimondottan rosszfiús , minden lány odavan érte, és sokszor ki is használta a lányokat, csak játszott velük. Nagyon sok kapcsolata volt már, a legtöbb egyéjszakás volt.


Vagy egy rendes fiút, aki ugyan nem papucs, de képes lenne téged nagyon szeretni. Ő nem használja ki a lányokat, CSak 1 kapcsolata volt eddig. Segítőkész, kedves, és intelligens.


Melyiket választanátok, őszintén?



(egyébként megjegyzem mellékesen, hogy egy felmérést végzek csak úgy ;) )


Szóval lányok mi a válaszotok?:D


L.


2010. okt. 31. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én midennképpen a rosszfiukért vagyok oda, de ők általában túlságosan beképzeltek és azthiszik az összes csajt így meglehet szerezni. Többet érsz egy jó fiúval aki értékel is téged mint egy igazi rosszfius gyerekkel. 16/L
2010. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Eleinte a rossz fiúkat választottam..aztán felnőttem!


19L

2010. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha a rossz fiú csúnya és idétlenül néz ki,

a jó fiú pedig jóképű, jó kiállású, és intelligensebb.

Ez így már túl mesébe illő?

2010. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Régen én is a rosszfiúkat választottam, de néhány éve már nem kellene egy sem. Jófiúk foreva'!!!!!!!!! :)
2010. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Én egy intelligens rosszfiút választanék :) Aki okos, és ezt ki is használja. Nekem ő lenne a kihívás, mert lekötné a figyelmem, imádom az okos férfiakat :)
2010. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1. vele kezdeném. Jókat trücskölnék vele, amíg tart a románc.


2. az 1. után jöhet a szőke királyfi fehér lovon és élhetünk mint Marci a hevesen :)

2010. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki hazudik aki azt irja hogy a jó fiút választaná,a valóságban ez mindig másképp lessz..a jó fiúk egy idö után unalmassá válnak,és igy kénytelenek a leányok a kalandot keresni máshol..
2010. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Rosszfiut. Nekem mindig is azok tetszettek,persze olyannal is voltam aki az,es megsem volt rengeteg lannyal.meg persze atomjokepu,foleg mikor cigizik es ahh az a tekintet.nemtudom bennuk megvan az a "valami" amit en keresek, de azokba a nyaladzos romantikus dedelgetosekbe nincs meg.es szinte taszitanak. Meg egy rosszfiu is tud aranyos lenni,mar tapasztaltam.
2015. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!