Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hol és miként választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol és miként választanátok magatoknak szeretőt?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdenétek bele? És miként bizonyosodtok meg abban, hogy az ideális jelöltetek megbízható? Mit néztek meg ilyenkor a legjobban? Mi az ami fontos egy ilyen választásban a számotokra?
2010. jún. 8. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Én senkinek se kellek
2010. jún. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolkoztam még ezen, igaz, barátom sincs jelenleg, de szerintem, ha a párom el fog hanyagolni, vagy a szex nem lesz intenzív, vagy nem ad bele mindent, és miután megbeszéltük sem változtat, akkor tuti, hogy keresnék valami jó palit mellé... lehet, hogy csak egy alkalom lenne, mert megbánnám, lelkiismeret-furdalásom lenne, de legalább kipróbáltam. Engem megmondom őszintén vonz az ilyen... Ez van.

20/L

2010. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, hogy konkrétan miért keresel szeretőt(mert nem elégít ki a párod vagy csak épp egyedül vagy és csak a szex kéne), de én, hogy ha épp egyedül vagyok akkor általában a volt szexuális partnerek között keresek olyat aki épp szabad, mert róla már tudom, hogy milyen meg meg is bízom benne, ha ilyen nálad nincs, akkor meg...valószínűleg ugyanúgy keresnék szeretőt, mint új pasit, bárhol:D. A pasik eléggé buknak arra ha egy csaj csak szexelni akar, szóval tuti nem lesz nehéz ilyet találnod:D
2010. jún. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!