Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti a rosszfiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a rosszfiút választanátok magatoknak, vagy egy jófiút? Miért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel , hogy van 2 fiú akik közül választanotok kellene.

Az egyik kimondottan rosszfiús , minden lány odavan érte, és sokszor ki is használta a lányokat, csak játszott velük. Nagyon sok kapcsolata volt már, a legtöbb egyéjszakás volt.


Vagy egy rendes fiút, aki ugyan nem papucs, de képes lenne téged nagyon szeretni. Ő nem használja ki a lányokat, CSak 1 kapcsolata volt eddig. Segítőkész, kedves, és intelligens.


Melyiket választanátok, őszintén?



(egyébként megjegyzem mellékesen, hogy egy felmérést végzek csak úgy ;) )


Szóval lányok mi a válaszotok?:D


L.


2010. okt. 31. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, inkább a jósráct, mert a rossz az kicsit előre gondolva úgyis megcsalna.... :/
2010. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1értelmű h 2es, tehát a jófiút! (megjegyzem most is mellettem van egy és nagyon szeretem) 24L
2010. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki az 1.t választaná,köztük énis.És várnánk,hogy majd mellettünk megváltozik.Engem eddig még nem csaktak meg,és nem biztos,hogy akarok rontani a "statisztikámon",de mégis talán az 1.-t.
2010. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csaltak*
2010. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

attól függ ki mit választ hogy mennyire tapasztalt.

én biztos nem várnék senkire,mert megváltozni úgyse fog.olyannal se lennek együtt,aki már végig b.szta a fél világot.Tartás legyen már benne.

2010. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt fogja írni h a jófiút, de a valóságban mindenki a rosszfiút választaná :)
2010. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Attol fugg mire kell.Ha csak rovid kapcsolatban gondolkodsz és szorakozni akarsz akkor választhatod a rosszfiút.De ovakodj az esetleges kovetkezményektol(ne szeress bele, ne kapj el tole semmi nemi betegséget,ne keveredj bele semmi gázos ugybe stb)Ráadásul ha rosszfiú mellett látnak megbélyegeznek mint ugyan olyant és lehet hogy a normális férfiaknak elmegy a kedve. Tartos kapcsolatra egyértelmuen a jofiút választanám és választottam is és nagyon elégedett vagyok.Csak a buta libák hiszik azt hogyha egyszer valaki végigment a fél országon akkor majd hirtelen szent lesz belole mert ok megváltoztatják...Szoval egyértelmuen jofiú,ne hagyjátok magatokat átverni:-)
2010. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Uggggyanmár!!!!

Mindenki azt fogja írni, hogy a 2-essel járn, na de csajok!! Mi a fenéért kell vetíteni/hazudni?!Úgyis tudja szinte mindenki, h. a csajok kb 80-90%-a a rosszfiúkra bukik, nem érdekli őket, h. lehet megcsalja,stb....

2010. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a jófiút, kinek hiányzik hogy megcsalják? Én a jófiúkra bukom. 21/L
2010. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jóóóóóóóóóórossz fiút :)

Jóóó mindenki azt mondja,h a rossz fiúk a jobbak,lehet így is van,tudom,de nekem nem kellene,mert az mindenkinek kellene,én meg nem akarok hülyét csinálni magamból,ha átverne,ami biztos,h úgy is lesz:)

Szval természetesen a jó fiúk a jók..

2010. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!