Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges működtetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges működtetni egy kapcsolatot valakivel, aki semmit nem tervez, nincs konkrét célja semmi a jövőre nézve meg a párkapcsolatra vonatkozóan sincs semmi vágya amit megbeszélt volna velem?

Figyelt kérdés

Van stabil állása, nem fogják onnan kirúgni sosem. Hallani se akar arról hogy valaha újra tanulnia kelljen bármit is.


A párkapcsolatunkban semmi megbeszélt dolog vagy terv nincsen. Kb. Mintha csak úgy van elven működne.Elfoglalt életszakaszomban találkoztunk egy éve, jövőre végzek az egyetemen 1,5 év múlva, már van munkahelyem is, szóval én is elég elfoglalt vagyok. Magyarán bármennyire is fontosnak tartottam volna átbeszélni meg kitalálni dolgokat nekem se nagyon volt kapacitásom építeni ezt a kapcsolatot azontúl, hogy elmentünk programozni, amiben hibásnak érzem magam.


Én most abszolút úgy látom, nem arról van szó, hogy nem szeret meg nem akar tőlem semmit, hanem ő alapból is ilyen minden-mindegy típus. Egyetlen egy dolog miatt vesztünk össze, de akkor az jogos volt. Egyébként semmilyen szinten nem illeti szóban a kapcsolatunkat.


Most érzem hogy a programokra járás meg a szex nem tud működtetni egy kapcsolatot, kellenek döntesek, tervek ami minden baràtom kapcsolatàban tök könnyen meg szuperül alakultak.


Bár egyik 19 másik egy híján 20 vagyok én is, hiszen tenyleg én sem nagyon kerdeztem mi-legyen-hogy legyen annyira elvitte az energiám a munka meg az egyetem, hogy minden jelenben átélt pillanatot èlveztem vele. De most már kéne valami perspektíva (???).



jún. 29. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
MENEKÜLJ TŐLE!!!
jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem kapcsolat max szex kapcsolat
jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!