Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátom? Biztos komolyan gondolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal.

Ő 10 évvel idősebb nálam, mindketten felnőttek vagyunk. Még nem jutottunk el az összeköltözeshez. De jövőre terveztük, tehát így csak sokat vagyok nála. Szoktunk veszekedni, és ha nagyon felidegesítí magát haza küld 70km-re arrébb akár este is... össze cuccol fel rak a buszra utána mondja hogy szálljak le és menjek vissza... ezt már többszőr eljátszotta... volt olyan is hogy azokat mondogatta hogy inkább ne legyünk együtt meg másnap menjek haza és hogy nem fogja ezt sokáig birni... pedig nem szoktak komoly veszekedések lenni.. de minden kapcsolatban vannak viták... ő azt mondja olyan barátnőt akar, akivel nem veszekszik soha... de ilyet sose fog találni... kezdem el veszíteni a fonalat hogy mit akar



jún. 9. 22:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már meg kérte a kezemet, csak pluszba...
jún. 9. 22:34
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Borderline.

Én is ilyen vagyok sajnos. :(

Átkozott egy állapot/betegség! F

jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig kaptam tőle legújabb telefont ékszereket sok csokit hát csak szeret akkor... vagy mégse? Nemtudok kiigazodni... egyszer azt mondja hogy nem tudna hozzám hasonló lányt találni meg már teljesen összenőttunk ami igaz is, utána ha veszekszunk azt mondja olyan vagyok mint az exe és hagyjam békén...
jún. 9. 22:43
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudom...én is ezeket mondom a barátnőmnek.

Pszichológus kellene neki, én másfél éve dolgozok magamon, plusz antidepresszánst is szedek, nem mondom, hogy sokat változtam, hogy minden oké, de egy picit, egy icipicit a hangulatingadozásaimat jobban tudom némileg kezelni, még mindig vannak ilyenek, hogy elkuldom, visszakonyorgom, de egyre ritkábbak.

Olyan jó lenne enélkül élni, de jön egy mély szakasz és minden gyűlölet, harag, pusztítás egy, egyetlen egy emberen csattan, szegény barátnőmön....aztán jön a magaslat, akkor minden rendben, melyik csillagot hozzam le, aztán jön megint a mély szakasz, akkor jön a takarodj az életemből, aztán jön megint a magas periódus, akkor jön, hogy gyereket akarok mert annyira szeretlek, aztán jön megint a mély.....


Gyűlölöm, hogy ilyen vagyok, legszívesebben szeretnék egy új agyat és normális akarok lenni, hogy normális, kiegyensúlyozott érzelmeket tudjak adni, de annyira labilis vagyok....gyűlölöm már magam, és kezd elegem lenni saját magamból is!!!!


Terápia kell neki, gyógyszer, pszichológus!!

jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az exéhez hasonlítgat az nem éppen a szerelem jele, ez egy súlyos leértékelés és versenyeztetés. A szélsőséges viselkedés sem egy jó ómen. Ha 2,5 év után nem tudsz kiigazodni rajta, mi lesz egy év múlva? A csoki az ékszer a teló az lehet beetetés a csali...hogy viseld ezt a fost, amit te kapcsolatnak szeretnél látni, de ez inkább egy szappanopera egy se veled se nélküled civakodás. Mi az hogy éjszaka felültet a buszra aztán leszed róla? Ez semmilyen szempontból nem normális.
jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"össze cuccol fel rak a buszra utána mondja hogy szálljak le és menjek vissza..."

Majd amikor már karon ülő gyerekkel csinálja veled ugyanezt... Vagyis akkor már nemcsak veled, hanem a gyerekkel is...

De ha ez neked így megfelel, akkor neked is van valami kattod, normális ember biztosan besokallna egy ilyen embertől, de te valamiért mégis hozzá vagy ragadva.

jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező én azt ajánlom neked, hogy lépj le tőle, ennek a vége az lesz, hogy egy lelkileg roncs nő leszel, tele sérelmekkel, tüskékkel, fájdalmakkal. Nem fog tudni megváltozni, ehhez évek kemény munkája kell.

#2, #4 voltam.

jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Amit leírtál Kedves Kérdező, az pont megfelel egy antiszociális viselkedésnek. Ebbe nagyon rövid idő alatt meg lehet bolondulni.
jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz, erről a kapcsolatról, amiben vagy?
jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz... Felrak a buszra... Uff kuldd el a francba
jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!