Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normálisan kapcsolatotot kialakítani manapság(még szűz vagyok és ha leírom, hogy komolyat keresek, akkor letörölnek)? 24/N

Figyelt kérdés

Mármint azt nem közlöm rögtön, hogy szűz vagyok szimplán csak leírom, hogy komolyat keresek és azonnal lelépnek

Akkor ezek szerint a neten nem lehet komolyat keresni? De a neten kívül már nem lehet sehol se ismerkedni 😥



2021. dec. 25. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Még ti nők hisztiztek?

Mi vagyunk incelnek nevezve ha neten próbálunk ismerkedni.

2021. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez a férfi oldalról sem könnyebb, sőt... A tapasztalataimról lassan könyvet írok és a horror/thriller műfajba fogom sorolni. :D
2021. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, az emberek többségének sikerül...
2021. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát mert a 80% csak szexet akar- vagy mèg azt se, csak az idejét múlatja..de maradt 20%, akik elvesznek a tömegbe,csak meg kell találni.
2021. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1: Te miért utálod a nőket? Sugárzik az írásodból...
2021. dec. 25. 12:10
 6/20 A kérdező kommentje:
2: Tudom, hogy vannak olyanok, akikhez ha nem közelednek azonnal szexuálisan, akkor rögtön, azt mondják, hogy ez egy balfasz férfi.
2021. dec. 25. 12:11
 7/20 A kérdező kommentje:
3: olyan mintha nem lenne szerencsém hozzá 😔
2021. dec. 25. 12:11
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj meg esélyt adni, mert ha nem teszed ,lehet azt a férfit szalasztod el akire vágysz :)
2021. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezek után már nagyon nehéz megbízni bárkiben is😔
2021. dec. 25. 12:14
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy gondolom hogy megbízható férfi vagyok, és számomra nem csak szex a fontos , hanem hogy a nőnek örömet és boldogságot okozzak.

Tudom hogy nehéz bízni, de légy mindig őszinte, és add önmagad.

Mindig figyelj arra hogy hogyan viselkedik az adott férfi,az apró jelekre, abból mindig kiderül milyen ember is valójában, és ha teheted húzd sokáig az első együttlétet ,akár hónapokig, mert ott ki fog derülni hogy ki akar téged igazán, és nem csak azt ami a lábaid között van :)

2021. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!