Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normálisan kapcsolatotot kialakítani manapság(még szűz vagyok és ha leírom, hogy komolyat keresek, akkor letörölnek)? 24/N

Figyelt kérdés

Mármint azt nem közlöm rögtön, hogy szűz vagyok szimplán csak leírom, hogy komolyat keresek és azonnal lelépnek

Akkor ezek szerint a neten nem lehet komolyat keresni? De a neten kívül már nem lehet sehol se ismerkedni 😥



2021. dec. 25. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%

Azért nem lehet mert minden nő már kapcsolatban él

Egyedülállóak alig-alig léteznek, így akik hoppon maradtak azoknak annyi, várhatják hogy mikor üresedik meg egy hely

2021. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nagyon nehéz normálisat és komoly kapcsolatot keresőt kifogni. Aki letilt azt ne is bánd.

Kedves kérdező milyen korosztályban ismerkedsz?

2021. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2021. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónál jobban nem is tudtam volna mondani. Korodbeli srác vagyok és ezt tudom én is csak tanácsolni, hogy esélyt azt kell adj, de tisztelem benned én legalábbis, hogy tartásod van és ez maradjon is meg! Az aki igyekszik érted, hogy érzelmileg kötődjön, az lesz a hozzád illő, És sajnos ennél többet én sem tudok és ezt a részét én sem értem, hogy miért ilyen nehéz a te esetedben akár vagy az én esetemben ez a helyzet.
2021. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm is körülbelül 1 év keresgélés után társkeresőn, de talált normális srácot. 23 éves volt és szűz, a párja 28 éves férfi létére 3 hónapot várt rá...

Én meg 16 évesen vesztettem el, de voltam már 2 évig is egyedül... A párkeresés MINDENKINEK nagyon nehéz.

24/L

2021. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha amúgy minden más klappol, akkor engem nem zavarna, és szerintem nagyon sok férfitársamat sem. Csak gondolom nálad is az igények vannak az egekben, ezért nem jó senki, és ezért is vagy még szűz!
2021. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A kommenteket most nem tudom elolvasni, ha már írták amiket fogok akkor elnézést.

Kérdező: ha közlöd hogy komolyat keresel és valaki töröl, akkor ennek rendkívül örülni kell, mert az illető kalandorka volt, ebbe nem kell beleélni magad, gondolj arra, hogy "szintén vannak akik komolyat keresnek" és majd megtaláljátok egymást, a kalandorkákért meg nem kár, mert nem egymást keresitek.

2022. jan. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Legalább neked nem vetik a szemedre,hogy "mekkora szerencsétlen vagy,hogy meg szexre sem találtál senkit és nem fog elkezdeni 25évesen tanítgatni. Nem az anyád. Már tudnod kéne dugni"

Nyilván én tehetek róla,hogy eddig nem kellettem senkinek, hiába akarok kitörni,senki nem akar egy tapasztalatlan srácot...

A nőknek nehéz megfelelni.ha azt írom,hogy lazát szeretnék az a baj,ha komolyat akkor meg a szüzesség elvesztése után tuti lelêpwk.azt írják....

2022. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezö írj nyugodtan ha akarsz, én türelmes vagyok!
2022. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne légy otthon ülő, hanem járj el valahova: mozi, színház, kiállítás, strand, utazás...

Keress barátnőket, akikkel eljárhatsz szórakozóhelyekre (nem éppen bulira gondolok), vendéglőkbe. Nézd hosszabban azt a fiút (férfit), aki imponál. (Észreveszi!). Nem biztos, hogy az első alkalommal eléd jövő fiú lesz a végső, de a párkeresés, az "keresés", válogatás a sok között. A kisebb véleménykülönbségeket el lehet (el is kell) nézni, de a nagyok legyenek kizáró okok. Ideig-óráig valaki megváltozhat, de később mégis adja a régi énjét és szakítás a vége (néha csak házasság után).

2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!