Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátom? Biztos komolyan gondolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal.

Ő 10 évvel idősebb nálam, mindketten felnőttek vagyunk. Még nem jutottunk el az összeköltözeshez. De jövőre terveztük, tehát így csak sokat vagyok nála. Szoktunk veszekedni, és ha nagyon felidegesítí magát haza küld 70km-re arrébb akár este is... össze cuccol fel rak a buszra utána mondja hogy szálljak le és menjek vissza... ezt már többszőr eljátszotta... volt olyan is hogy azokat mondogatta hogy inkább ne legyünk együtt meg másnap menjek haza és hogy nem fogja ezt sokáig birni... pedig nem szoktak komoly veszekedések lenni.. de minden kapcsolatban vannak viták... ő azt mondja olyan barátnőt akar, akivel nem veszekszik soha... de ilyet sose fog találni... kezdem el veszíteni a fonalat hogy mit akar



jún. 9. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komolyan gondolja, hogy hülyét csinál belőled.
jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tartozik nekem mert kolcsonbe adtam neki penzt otp-ben utaltam át neki... vissza követeltem és most azt mondta hogy adjam én is neki vissza amit eddig rám koltott mindent és essetleg utána vissza adja.
jún. 10. 01:10
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki folytonos bizonytalanságban tart azzal nem lehet semmit tervezni mert mindig attól fogsz félni mikor változik a viselkedése. Annyit tudsz tenni átgondolod kell e ez neked hosszútávon s milyen leszel mellette 5ev múlva. Nem varázslatos na majd megváltozikra kell gondolni. Hanem ha ilyen marad még 5 évig mennyire épül le mellette a te lelked. Kell e ez neked. Mert belelehet fektetni éveket a marha nagy szerelem nevében valakibe de nem biztos megéri.

Ha tartozik azt meg magánperes eljárásban megoldhatod, nincs ilyen hogy feltételekhez kötni a tartozás kifizetését meg zsarolni.

jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen volt,amikor veszekedtünk hazadobott.

Dobd ki a kukába.

jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Milyen jövőképed van így? Majd gyerekestül is felrak a buszra...
jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

"Tartozik nekem mert kolcsonbe adtam neki penzt otp-ben utaltam át neki... vissza követeltem és most azt mondta hogy adjam én is neki vissza amit eddig rám koltott mindent és essetleg utána vissza adja."

Ez a csávó egy gennyláda. Pakolj és menekülj másik országba, különben megmérgezi az egész hátralévő életedet!

Semmit ne higgy el neki, akkor se, ha vissza próbálja könyörögni magát szakítás után, mert soha, semmit nem fog változni, ez csak rosszabb lesz!

Pasiként eszembe sem jutna felhánytorgatni senkinek, hogy mennyit költöttem rá, hiszen azért tettem, mert szerettem.

jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy ? Főleg ha fiatal vagy gondold át ezt a kapcsolatot . Ha 1x felrakott a buszra ne szállj le . Fusson Ő a busz után . De ez a kapcsolat kihaló félbe van .
jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Mind a ketten kattosak vagytok, erre mondják, hogy megtalálta a zsák a foltját: összeilletek.
jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!