Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges működtetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges működtetni egy kapcsolatot valakivel, aki semmit nem tervez, nincs konkrét célja semmi a jövőre nézve meg a párkapcsolatra vonatkozóan sincs semmi vágya amit megbeszélt volna velem?

Figyelt kérdés

Van stabil állása, nem fogják onnan kirúgni sosem. Hallani se akar arról hogy valaha újra tanulnia kelljen bármit is.


A párkapcsolatunkban semmi megbeszélt dolog vagy terv nincsen. Kb. Mintha csak úgy van elven működne.Elfoglalt életszakaszomban találkoztunk egy éve, jövőre végzek az egyetemen 1,5 év múlva, már van munkahelyem is, szóval én is elég elfoglalt vagyok. Magyarán bármennyire is fontosnak tartottam volna átbeszélni meg kitalálni dolgokat nekem se nagyon volt kapacitásom építeni ezt a kapcsolatot azontúl, hogy elmentünk programozni, amiben hibásnak érzem magam.


Én most abszolút úgy látom, nem arról van szó, hogy nem szeret meg nem akar tőlem semmit, hanem ő alapból is ilyen minden-mindegy típus. Egyetlen egy dolog miatt vesztünk össze, de akkor az jogos volt. Egyébként semmilyen szinten nem illeti szóban a kapcsolatunkat.


Most érzem hogy a programokra járás meg a szex nem tud működtetni egy kapcsolatot, kellenek döntesek, tervek ami minden baràtom kapcsolatàban tök könnyen meg szuperül alakultak.


Bár egyik 19 másik egy híján 20 vagyok én is, hiszen tenyleg én sem nagyon kerdeztem mi-legyen-hogy legyen annyira elvitte az energiám a munka meg az egyetem, hogy minden jelenben átélt pillanatot èlveztem vele. De most már kéne valami perspektíva (???).



tegnapelőtt 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Fő kérdésre válaszolva nincs értelme egyáltalán nektek együtt maradni.
tegnapelőtt 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyetemista vagy, totál naív. Azt hiszed, hogy nem, de az vagy.

Egy éve vagytok együtt, és óriási döntéseket meg terveket vársz.


Ha majd te is elkezdesz dolgozni, beleszaholsz a nagy életbe, és pár éve együtt vagytok, majd akkor lehet tervezgetni. Addig mégis hova?

tegnapelőtt 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A családjának sem akar bemutatni, sem arról nem beszél hogy össze akarna valaha költözni. Ez nem óriási terv, ez minden normális kapcsolat része kéne legyen.


És én soha semmit nem mondtam, hogy annak kene lennie nem is voltak elvárásaim, nem nyüstöltem, csak jól éreztem magam vele és kész. De most már kéne valamit fontolgatni mert nem akarok csak járni valakivel.


A 3. Dimplomám ez levelezőn. Van munkám és felújítattam a lakásom is már. Komoly kapcsolatom még sajnos nem volt és ez nem tűnik annak. :/

tegnapelőtt 10:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezer meg egy példa van arra, hogy így is működnek évek óta kapcsolatok, az már más kérdés, hogy ezek milyen minőségű kapcsolatok vagy van-e értelme ennek.
tegnapelőtt 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1 eve.
tegnapelőtt 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nem tetszik, hogy lenézed őt azért mert egy munkahelyen nyüstöl és nem akar tovább tanulni. Kérdező nem kötelező továbbképzésre járni sem munkahelyet váltani ha valakinek úgy jó ahogyan él. Neked sem kötelező vele maradnod. Nézd meg saját magad és őt. Mennyivel több esze van hiába nincs diplomája. Még mindig vele vagy annak ellenére, hogy nem mutatott be. De egyébként mire fel mutatna be pl. 3-6 hónapos kapcsolatban? Ráér 1 év után is nyugodtan. Másik dolog őt hibáztatod, de te ugyanúgy el voltál a kis világodban. Nem erőltettél semmit, nem hoztál szóba az égvilágon semmit. Hagyd el azt kész. Ne akard őt megváltoztatni. Ő nem neked él és nagyon jól teszi.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3-6 hónap után én sem gobdoltam erre, de 1 éves a kapcsolat. Elmentünk nyaralni az évfordulónkkor. Legalább 5x megkérdeztem miért nem akart az 1 év alatt sem a saját családjának bemutatni, sem az én családomat meglátogatni. Nem érdekli az egész. Igen, ezt nem tudom lenyelni, mert ez borzasztóan fura nekem.


Amúgy persze, nem nyalhatja ki a seggem már elnézést.


3 baràtnőmnek lett barátja az elmúlt 1 évben. Mindannyian együtt laknak màr, egyidősek vagyunk. Szerintük belefér, hogy ennyi idő után nincsenek tervek még, de egyértelműen zavar engem, így hozzam fel és nézzem meg mi a reakciója.


Nem zavarna, hogy nem akar tanulni, de őt szellemileg mas sem foglalkoztatja ami engem. Emiatt nehéz kielégítő beszélgetéseket folytatnom vele

tegnapelőtt 11:04
 9/12 A kérdező kommentje:
De pl: én sosem fogon autót vezetni, nem ment. Felek is, béna is vagyok, borzalmasak voltak a vizsgaélményeim. És még egy csomó más dologban is béna vagyok, mert nem vagyok se praktikus, se gyakorlatias. Szóval ezek miatt meg abszolút lenézem saját magam, de akárhányszor cseszegettek ezzel szüleim is, ilyen vagyok, én elméletekben vagyok jó, nem gyakorlati dolgokban. Szeretek olvasni, művelődni.
tegnapelőtt 11:08
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Miert volna kotelezo tovabbtanulnia? Ha jo a munkahelye, szereti, jo penzt is kap, miert valtana?
tegnapelőtt 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!