Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete nem beszélek a barátnőmmel.Felidegesitett az érzelmi labilitasaval. Azóta folyton írogat,H mi van velünk. Jövő héten esküvőre vagyunk hivatalosak,illetve úgy volt,viszem magammal.Most folyton ír,hogy mi lesz az esküvővel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
jún. 27. 17:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha te vagy az az elmebeteg, akinek ez a sokadik ilyen kérdése az elmúlt 1-2 hónapban, akkor gratulálok, nagyon kitartó párt találtál. Ha nem, keresd meg a többi hülyét és verjétek ki egymásnak.

Ezt tudom tanácsolni.

jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%

#20

Mindenkinek is, nemcsak neked. Egy önző, egoista fasz vagy fiam.

jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha már ennyit kell gondolkodni egy kapcsolaton, azt nyugodtan kidobhatod. Ha én szeretek valakit, nem gondolkodok rajta, hogy mit érzek.
jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is van elég problemam a munkám körül"


Bocs, de ez most hogy jön ide?

jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lesz esze a csajnak és elhagy a beleszolasod nélkül. Bár ennyi ido ignoralas utan engem nem érdekelne az esküvő.

Szégyellheted magad hogy így játszol valakivel aki szeret..majd a karma megoldja.

Ha meg annyira rossz vele, orvosolni kellene a kapcsolatfüggőségedet.

jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Akkor ez gáz. Én nem érzem annak.
jún. 27. 19:41
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmileg éretlen emberek általában semmit nem éreznek gáznak, amit tesznek. Mindig a másik a hibás. Azt nem veszik észre, hogy a másik heves reakciója az az ő bántalmazó vagy toxikus vagy éretlen viselkedésükre adott normális emberi reakció.
jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha 2 hete jól elvagy nélküle akkor mi tart vissza h szakíts vele? Hiszelvagy nelkule
jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Bízom benne,h abbahagyja az irogatast és kicsit jobban békén hagy
jún. 27. 21:04
 30/35 A kérdező kommentje:
Lehet lecke is. Az agyamra ment. Nem tud viselkedni,disztingvàlni
jún. 27. 21:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!