Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor jössz össze valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor jössz össze valakivel, ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Nemet légyszi írjatok! :)
2010. okt. 30. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. :) Ezért vagyok most is még csak az első barátommal, nem is bánom, nagyon boldogok vagyunk, másfél éve. :) 18L
2010. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. 28L
2010. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jó, ha előbb beleszeretsz vmibe, mint h bármi is történne köztetek, mert akkor nagyobb a csalódás. 25/F
2010. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vkibe, bocsi :) (előző voltam)
2010. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi az "összejövés". Járni csak azzal tudnék, akibe szerelmes vagyok, de volt, hogy több, mint 1-szer randiztam olyannal is, akibe nem voltam. És előfordult olyan is, hogy csókolóztam olyannal akibe nem voltam, többször is, és randiztunk is, de nem jártunk. (csak mert tudom, hogy valakinek a csók már "összejövés")


De általánosságban aki nem hoz lázba egyáltalán, azzal nem is állok szóba (szó szerint és ezért a barátnőim nagyon sokat cseszegetnek)


26/N

2010. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pasik ribancok
2010. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. F
2010. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Természetesen.

19/F


(mondjuk kifejezett előny, ha abba vagyok szerelmes, akivel összejövök :DD)

2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
mennyi nyálas pasi van!!! hogy a lof@szba lehet beleszeretni valakibe akit nem ismersz?és nem próbáltad ki. 15 évesen oké,de felnőtten.... még túl keveset szexeltetek és mindenkibe belezúgtok csak hogy szexhez jussatok.
2010. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem is tudnék megcsókolni se senkit, akibe nem vagyok szerelmes. (Nekem a csóktól számít az összejövés, mindkét barátommal onnantól mondtuk/ számoltuk, hogy járunk). Ezért is kellett a mostani barátomnak 3 hetet várnia az 1. csókra, de megérte neki, mert már 3 éve együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk és ez idő alatt csak még szerelmesebb lettem, ahogy még jobban megismertem :) 19,5/L
2010. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!